Diktatör olsaydınız ilk ne yapardınız?

Soru biraz saçma ama hepimizin uçuk düşünceleri vardır bende size bunu soruyorum Diktatör olsaydınız ilk ne yapardınız ? Elinizde bir ülke, kendinize ait çok güçlü bir ordu ve size bağlı askerler var evet alalım cevapları ...

Güncellemeler:
Şu soruyada bir el atın zahmet olmazsa link

(Merak ediyorum cevaplarınızı baktım gayet renkli kişilikleriz :D )

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Harem kurardım ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben zorbalığı sevmediğim için öyle bir ordum olmazdı. Olsaydıda dağıtırdım orduyu, azat ederdim.

0|0
    0|0
  • hitler bıyığım olmadan olmaz <3

0|1
    0|0
  • bütün rus kızlarını kılıçtan geçirirdim

çokmu zalimce oldu sanırım ama

sevmiyom şu rus kızlarını dünyada bi yığın güzel kızlar varken nie illede rus kızları

kanada kızları isveç kızları ne biliyim başka birilerini bulun rus kızları baydı artık

0|0
    0|0
  • Herkesin en az iki tane hayvan beslemesini zorunlu hale getirirdim.

0|0
    0|0
  • ılk ısım basbakanı ve yandaslarını yok etmek olurdu..

0|0
    0|0
  • O işi hiç yapamam ben

0|0
    0|0
  • tüm japon mangakaları görevimiz tehlikecilik oynayarak esir alırdım

0|0
    0|0
  • Ulke genelinde zorunlu parti ilan ederdim . Sokaklarda her yerde. Yapmayanlarin kellesini vururdum :D

0|0
    0|0
    • Herkes yururken bile dans etmek zorunda olurdu. Ulusa seslenis icin show tvye cikar egleniyo muyuz gencleeeer diye sorardim. Ya da are yu redi dii diii :D :D ahhahaha :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Yalan yok bütün insanları birarada toplar hepsine eşit adelet sağlar adam gibi idare koyar bana karşı gelen ülkelerinde mk koyardım:D

0|0
    0|0
  • çook kelle alrdım çooook tecavüzcüler pkk lılar gerciler ilericiler :))

0|0
    0|0
  • benden sonra en güçlü 2 adamı öldürürdüm.orduyu eroine alıştırırdım ama erion olduğunu bilmezlerdi imanı bütün bir ordu olurdu ve nükleer atom allah ne verdiyse dayılanana savaş açardım savaşları kazandıktan sonra kadınlarını esir eder erkeklerini asker yapardım eğer savaşmazsanız tecavüz edicekler derdim aynı şekilde onları da eroine alıştırır zamanla kültürel asimilasyonu uygulardım

0|0
    0|0
  • Önce Orta Asyadaki Türk Devletlerini kendi çatım altına toplar daha sonra bütün Dünyayı fethetmek ve Büyük TURAN birlğini kurmak için yola koyulurdum.

0|0
    0|0
  • ilk hedefiniz tayyipppp direk indirin :P

0|2
    0|0
  • Bütün Türkleri tek bir bayrak altında toplardım.

0|1
    0|0
  • En büyük organizasyonu kurar (defile) bütün dünyadan en güzel mankenleri ülkeme davet ederdim sonrasınada onları askerlere yakalatır zorla ...

0|0
    0|1
  • Cihad ederdim.

0|1
    2|0
  • orduyu lağvederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...