İyi geceler. Arkadaşlar sporla uğraşan kızlar veya erkekler neden sürekli bunu cümle içinde kullanıp dile getiriyorlar?

Az önce bir arkadaşımla konuşuyorduk. "Ablamın düğünü var haftaya ama pek oynayamayacağım, ee tabi fitness falan yaparken kalas gibi oldum zor oluyor" dedi. Her cümlede belirtmek zorundalar mı acaba? Yoksa spor salonları üyeliğini mi siliyor? Salonun aynasında fotoğraf çekenleri söylemiyorum bile.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Aklıyla ön plana çıkamayanlar vucutuyla ön plana çıkmaya çalışırlar onlar için normal bir davranış biçimi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• adlknda bunun nedeni, kızların kaslı erkeklere hasta olduğunu düşünmeleridir. Hani artık kas yapıyorum, gelsin kızlar gibi düşündüklerinden ve özellikle çok güçlü olduklarını sandıklarından baş ağrıtırlar. Genelde bağırırım. Susmazsa döverim. Tamam bende spor yapıyorum. Fakat bunu her önüme gelen anlatmıyorum ki. İnsaf be arkadaş!.

1|0
    0|0
    • Vücut kaslı olsa ne olacak ki, çok arkadaşım var kas yapan ama surat değşmiyor ki hala at hırsızına benziyorlar :D o kadar dile getirmemek gerek bencede.

• Aslında tip o kadar önemli değil de, bunların kası büyüdükçe beyni ufalıyor. Neden acaba. Bu kadar beyinsizlik fazla ben gidiyorum. :D

• Baş baş ✋ iyi geceler.

• az sonra spora gideceğim, yeni spordan geldim yorgunum diyenler için sözüm; spor hayatın büyük bir parçası oluyor , yani bunu söylemekten kaçış yok

amaaa senin örneğe bakacak olursak bunu diyen hakkaten kalas olmuş, o kişi her konuyu vücudundaki kaslara bağlayabilir eminim bundan :D

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • "spora gidiyorum, kaslıyım veya kas yapıyorum." mantalitesi. birde spor salonunda fotoğraf çektirenler var. ulan 1 yıl spor yaptım bir kez de çıkıp "ohhh bakın spor yapıyorum" demedim. hatta spor giriş kartımı arkadaşıma hediye ettim. o derece yani.

1|0
    0|0
  • Bizim milletimiz gösteriş ve hava atma meraklısıdır sanırım sebebi bu.

2|0
    0|0
  • Egosunu nasıl doyuruyor. d

1|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum yapanlada bir farkım olmadığını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • sıkıntılılar

1|0
    0|0
  • Show artistlik :D bende yaparm

1|0
    0|0
  • Öyle mutlu oluyorlar elleme bırak baksınlar keyiflerine 😉😃

1|0
    0|0
  • Onlar sporu gösteriş için yapan apaçiler

1|0
    0|0
  • Normal kaslar gerginlestikce esnekliğini bırak kaybediyor

1|0
    0|1
    • Bundan söz etmiyorum ki, dogrudur ama sürekli spor yapıyorum, gidiyorum ediyorum gibi dile getirmeleri rahatsiz edici.

• Orası öyle kesinle bunu yapan çok insan tanıyorum eğer sürekli söylüyor ise hava atma çabasında

• egocular

1|0
    0|0
  • O da bir hastalık :)

1|0
    0|0
  • haklısın cidden

1|0
    0|0
  • Eğer spor yapıyorsan alakalı alakasız tüm cümlelerde belirtme zorunlulugun var

1|0
    0|0
  • yani kaslarım çıktı engel olur diyor :D amma özenti havacı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...