Sevgilimin mutluluktan ağlamasını istiyorum, ne yapabilirim?

14 subartta sevgilim askerde olucak ve ben onsuz ilk sevgililer günü geçiricem ben şöyle birşey düşündüm şimdien başlıyorum hergün bi resim çekiyorum ikimizin oluğu o zamanda güzel bi albüm haline getiricem gönericem ona ama bana daha farklı fikire suna bilirmisiniz lütfennnnnn onu çok seviyorum ve onu askerdeyken mutlu hatta mutluluktan ağlamasını istiyorum ne yapa bilirim lütfen yarımmmmm

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu gün eksi manyağı olmak istiyorum..

Her kimsen eksile beni <3..

1|0
    4|1
    • yapamam bunu sana bennn annem atrılıyorum senı bebegım:D

• Bunu sen istedin brütüs...

• alısıır bunyen annem uzulme:D

Erkekler Ne Diyor 11

• Eskiden kızlar, gurbette ya da askerdeki yavukluları için el emeği göz nuru bişeyler örerdi. Bu adetler unutulmaya bırakılmış:(( ona kendi ellerinle bişeyler örüp, sevgililer gününe az bir süre kala gönder.

0|0
    0|0
    • tabı kı de bu cok guzel bı fıkır bunuda yapacagım cok tesekkur

• Siz ve sizin gibi sevenlerin, tez kavuşması dileğiyle...

• amın sagolun

• Olmadı ya bizim şöyle birşeyler için uğraş veren didinen bir sevgilimiz :/

0|0
    0|0
  • Yuh.

1|0
    0|0
  • ne halt edersen ettt o bir ceset kıvamında bi canlı... sen resimleri gönderecen o nöbette, sen gönderecen o patatesde, sen gönderecen o bulaşiktee...

0|0
    0|0
    • yok ıste bızımkı oyle olmuyor maaslı asker oluyor:D

• :D anlıyorum ya merak etme sen bız yolu bulruz bı sekılde:P

• leeen ben ne merak edecem seni:D:D

• Hediyen gayet duygusal fakat askeriyede olmaz o . O kadar erkeğin arasında olmaz. En fazla bir tane küçük boy resmini cebinde saklasın gerisi yaş iş.

0|0
    0|0
    • ya o konuda sorun olmaz cunkı 12 ay yapıcak bıızmkı askerlıgını ordu evınde kalıcak felan bırde bır resımde 6 resım olucak cok kalın bı albu olmuycak yanı

• O zaman o hep asker yolla gitsin. Bu arada yuh.

• :D

• çocuğun askerliğini yakıcan yapma hasretine dayanamayıp kaçar valla :)

0|0
    0|0
    • kacmaz kacmaz ben gıderım onu gormeye sık sık ıns

• konunun baya dışına çıktık ama laptop için özel bir yöntemim var kurutma makinası yada hava komprosörü tutu pislikler gitsin bide pc başında abur cubur yeme :)

• he tam adamına dıyon abur bcubur yeme dıye sabaha kadar basından kalkmıyorum gelde yeme:D

• güzel bir hediye ama askeriyeye gönderme botları bile çalıyorlar gerisini sen düşün artık

0|0
    0|0
  • Zaten resmine bakıp bakıp ağlayacaktır boş ver dostum daha da hüzne boğma enişteyi :))

0|0
    0|0
    • azıcık huzunden bısey olmaz:D

• off zor ya senınkı daha zor bı acı her serde bı hayır varmıs ıns hakkında hayırlısı olsun

• İnşallah ...

• o zamana ayrılırsınız..sorun etme

0|0
    0|0
  • nerde saklicak okadar resmi bisürü erkeğin arasında.

0|0
    0|0
    • öyle buyuk bı album olmuycak yanı zaten resımlerımızı bırlestırıcem yanı bı resımde 6 resım olcak öyle dusun

• askerde gizli saklı yok sonuçta ne bilim ben istemezdim yollicaksan tek resim yolla yanında taşıyabileceği boyutta ve mektup yaz bide börek çörek bişey yap yolla.

• :D tamam bu tavsıyenı dınlıycem genede:D

• resim olmaz bence askerlik gibi erkek yoğunluğu olan yerde. başka bir önerim var her gün aynı yerde aynı pozu ver yüz olarak ve hepsini birleştir böyle bölüm bölüm gün gün ama tek fotoğraf olur

0|0
    0|0
    • :D guzlemıs ama bızımkı bıraz daha avantajlı olucak cunkı ne dıyorsunuz oana ya rutbelı askermı ney ondan ıste sabah 8 aksam 5 mesayı ıle calısıcak odası olucak kendıne ayıt yanı sorun olmaz o yuzden zaten kendısıde resımlerımızı cıkarttırmıs gıtmeden hazır olsun felan dıye

Kızlar Ne Diyor 4

• türkçeyi öğren.

1|0
    0|0
  • Benimde sevgilim askerdeydi. O zaman acemi birlikteydi 3 ay yapmıştı ama çarşı izni falan vardı kargoya kendi gidip almıştı. Ama sen doğuada ise ptt ile yolla derim. Neyse işte ..

ben seni hatırlaması için göndermeyeceklerini söyleyim önce;

resim ..televizyonda kibariyeyi görüp fantezi yapan tipler var

fantezi içerikli mektup..komutanlar okuyor

pahalı hediye..çalınır

gönderebileceklerin;

saçından bir parça kes gönder..her ne kadar şu anda bana arabesk kaçsada orada çok romantik ve anlamlı oluyor

saat gönder içine ''sensiz zaman geçmek bilmiyor'' yazdır..

ayrıca bu sitede bak link asker yolu beklerim diye kitap var kitabı kendin oluşturuyorsun foto falan ekliyorsun kargo ile geliyor sana. :)) bence çok güzel sen bunu yap bence.

0|0
    0|0
    • canım benım sagolasın bızımkı bıraz daha rahat asker yanı oyle mektubu felan okunma sansı yok yarbaymı ne oyle asker gıdıyor ünilılere oluyorya 12 ay yapıcak maas alıcak felan oyle anı gonderdıgım hersey dırek ona gecıcek ama o kıtabı alıcam sagolasın...sen sevgılın geldımı askerden?

• inş canım yaaa allah sevenlerı ayırmasın eklemek ıstedım senı ama ekleyemedım ben ya konusuruz dıyordum arada belkı

• ben ekledim ki :)

• O şimdi asker şarkısına klip çek, sevgiline gönder.

0|0
    1|0
  • Sevgililer günü dedin orada koptu film bende... :/

0|0
    0|0
    • oyy kıyamam ama en sana annem yaaaa

• Kıyma bana :(

Bence mutfakta kendini çek videoya al ve ona yemekler yap...Orada en çok özleyeceği şey yemek olucak büyük ihtimal.

• o kargoyla gonderırım ya sureklı sorun olmaz gıbı o konuda

Yükleniyor...