Erkeklerin en beğendiği kadın kokusu nedir? Sevgili erkekler.. :)

sizce erkekler ne tarz kadın kokularınedena hoşlanır? ve beğendiğiniz ve hiç unutamadığınız bir kadın parfümü var mı? koku sizin için çok öneml midir? yorumlarınız bekliyorum. kızlar sizden de cevap bekliyorum :)

0|1
428

En İyi Erkek Görüşü

• çok yardımcı olamam belki sana ama kokunun kesinlikle önemli olduğunu söyleyebilirim. 1 kere geldi başıma , daha önce hiç olmamıştı ; aynı masada otururken böyle onun tarafına eğildikçe alıyodum kokusunu. ya bildiğin böyle göğsünde yatıp uyumak istiyodum her seferinde :D cinsel bi içeriği yoktur bu mesajın , farklı yerlere çekilmesin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• 0|0
    0|0
  • Gucci Rush

Nice salak kadın, bu koku yüzünden çekicilik kontejyanından yararlandı. Aklımızı karıştırdı.. Ama ayıldık, kapılmadık. Yıkılmadık ayaktayız... :/

1|1
    0|0
  • aşık oldugun kadının ten kokusudur... noktaaaa

1|0
    0|0
  • yasemin kokusu beni benden alır.

0|0
    0|0
  • façonnable - kesinlikle tek geçerim. sevdiğim kadının doğal ten kokusu da olabilir. gen haritaları birbirine göre zıt olan kadın ve erkek birbirlerinin ten kokusunu çok beğenirler. Allah genetik zenginlik ve sağlıklı üreme için böyle bir şifre koymuş.

0|0
    0|0
  • çok klasik olsa da kokusunu her aldığımda şöyle bi derin nefes alma ihtiyacı duyduruyor bana.

burberry weekend

0|1
    0|0
  • bu konuda bayanın parfümüyle ten uyumu çok önemli ama eskiden bi parfüm vardı shara diye onu hatırlıyorum full afrodizyaklı bayılırdım bulabilirsen denemelisin bence

0|0
    0|0
  • kadınsı odun kokuları var yada şu aralar moda olan parfümler. erkekler için evet yani en azından benim için öyle bi bayanda parfüm önceliktir. mesela eski sevgilimin parfümü kokuyo yastığım yorganım onu koklayarak uyuyorum.

0|0
    0|0
  • adını bilmediğim klasik her bayanın kullandığı kezban kokusu. Kadın Cumhuriyetinin Milli Kokusu gibi birşey bu koku. Eau De Kézban.

0|0
    0|0
  • Ekşimiş ter kokusu...

0|0
    3|0
  • Parfüm değil de duştan yeni çıkmış bir bayanın kokusunu hiç bir kokuya değişmem.

1|1
    0|0
  • Temiz olduğu sürece kendi kokusu kâfi. Evet bazı parfümler var etkilendiğim; hiç ilgilenmeyeceğim bir kadın bile üzerine sürmüş olsa etkileniyorum. Ama isim olarak bilmem. Genelde yaz meyveleri ve hafif vanilya kokularını da severim.

0|0
    0|0
  • Chanel Chance

1|0
    0|0
  • cevahirde avm'de victoria secretin önünden geçerken bitip okeye dönüyorum

0|0
    0|0
  • Bence ilk Önce kadın kadın Olacak yok öyle koku BoYa küpü Pek Sarmıyor :)

0|0
    0|0
  • burberyy çok çekici

0|0
    0|0
    • burberry'nin çok çeşidi var ama :) weekend olsun, london olsun.

• bence clasic oldukça etkileyici kokusu beni çok etkiliyor ::))

• hacışakir...

0|0
    0|0
  • tatlımsı bi koku olursa hosuma gidiyor..

0|0
    0|0
  • ten kokusu

0|0
    0|0
  • Parfüme alerjim var hapşuruyorum uzak durun !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

• en guzel koku ten kokusudur ıllakı parfum ve türevlerını soyleyecek olursak bebe kolonyalarını tercıh ederım:)

0|0
    0|0
  • herkeste o koku farklı oluyo ama

0|0
    0|0
  • çok kolay bir soru ten kokusudur

0|0
    0|0
  • Nektar

0|0
    0|0
Yükleniyor...