Fenerbahçe son saniye basketiyle mi yenildi?

Fenerbahçe son saniye basketiyle mi yenildi yoksa maç Fenerbahçe'nin mi hakkıydı.

İşte o tartışılan pozisyon : link

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• bende izledim maçı sanki süre bittikten sonra top elden çıkıyor gibi geldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fenerbahçe hayata 1-0 yenik başlamış la.

0|1
    1|3
  • Hayır, top elden çıkmış.

0|0
    1|2
    • Tamam basket değildi tamam, avutun kendinizi.

• avrupa basketbolu kurallarına göre ışın yanmasını dikkate almak için skorbordun gözükmemesi lazım bu kadar net bir şekilde süre aleti gözüküyorsa ışın ve korna geri planda kalır

• mirsad ordaydı zaten maç sonu itirazı o verdi bayağı bir konuştu .))

• Ben bilmem hakem bilir ben bilmem hakem bilir

0|1
    0|0
  • değildi tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinlikle basket değil hatta khimkinin ceza alması lazım çünkü saniye sıfırlandığında ışığın yanması lazım vede kornanın çalması lazım bu düpedüz sistem hatasıdır youtube dan 40 yakın böyle video izledim en son sizinde belki seyrettiğiniz sinan erdemde yapılan f4 finalinde yaşandı süre 0.00 olduğunda ışık yanıyor ama herzamanki gibi masa başında kaybettiğimiz bir maç daha ne itiraz etsek boş lobi yapamıyoruz polonya takımlarının bile daha çok lobisi var güya sponsor türk ama ortada hakkı yenende yine türkler ,fazla uzağa gitmeyin 2 saat sonra oynanan beşiktaş partizan maçında partizanlı oyuncu hakemin elindeki topa tekme atıyor ama sadece teknik faulle kurtuluyor geçen sene vujacic aldığı cezayı seyredin hangisi daha masum... kısacası o basket değil hakemlerde euroleuge yetkilileride basket olmadığını biliyor okdar tereddüt etmelerinin sebebi de o sıra lobilerin işlmesi sonuç yine aynı

0|1
    0|0
  • bence sayı değildi.süre bitti ama kırmızı ışık geç yandı...itiraz edilmeli

0|1
    0|0
  • var ya samimi söylüyorum bunu defalarca izlemeye gerek yok. basket geçersiz ya.

0|2
    0|0
  • pozisyon sahaya yansımışsa penaltı

0|1
    0|0
  • salı gunu hata duzelıcektır umarım..

0|0
    0|0
  • haksızlık bence biz atsaydık basketti ama ehehehe

0|0
    0|0
  • süre dolmadan topun elden çıktığı bariz olarak görülüyor. kahroldum m.k