Inter - Trabzonspor maçı ne olur?

Tarihinde ilk kez şampiyonlar liginde oynayacak olan trabzonspor sizce nasıl bir sonuçla sahadan ayrılı

• Trabzonspor kazanır
    17% (1)33% (3)27% (4)Oy Ver
  • Inter kazanır
    67% (4)44% (4)53% (8)Oy Ver
  • Berabere biter
    16% (1)23% (2)20% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
fenerliler bu ankete katılmasın lütven asabim bozuluyor !

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Belli olmaz ama inter agırlıklı gelio zor bir maç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu sene sampiyonlar liginde milliyetcilik yok..sanki trabzonspor cok anliyorda...yok yok arkadas, INSALLAH KAYBEDERLER! böylesine fesat ve art niyetli takim ve taraftar bunu hak ediyor.. VURRR INTER VURRRRR

1|0
    2|3
    • :)) ilk küfür edicem kişi olmadıgın için bana teşekkür etmelisin

• $ike olaylari ve o zamanda bazi takimlarin ettigi söz ve hareketlerinden tiksindim, o yüzden böyle bir yorumda bulundum.. yoksa inanin bende böyle bisey yazacagimi düsünmezdim hayatta.. neyse herkesin fikri farkli heleki böyle hassas bir konuda..saygi duyarim her daim

• ok sorry yinee

• İnşallah trabzon kaznır diyorum :) Eğer trabzon kazanırsa babamı çok merak ediyorum sevinçten napıcagını sasırabılır:D

0|0
    0|0
  • Anlamam hiç ama hislerim kuvvetlidir :) INTER 3 TRABZON 2 :))

0|0
    0|0
  • 2-1 trabzon alır :) bu arada ben fenerliyim !.

0|0
    0|0
  • Trabzon yaktın bizi yattı iddaa :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Trabznspor'un kaç gol atacağını bilemediğim için en güzel tercih 1.52'den Inter 1.5 Gol üstü. Artık 2-0 mı 2-1 mi 2-2 mi 4-0 mı 6-2 mi 3-3 mü bilemiyorum keşke yense ama Trabzonspor yenemez ve 2 gol yer.

1|0
    0|0
  • Ben bir Fenerbahçe'li olarak trabzonun kazanmasını istiyorum inş. kazanır çünkü trabzonun kazanması demek türkiyenin kazanması demektir...

0|0
    0|0
    • Adam akıllı yorum bir sen varsın kardeşim. Dün akşam hem Türkiye hem Trabzon kazandı

• Sağol kardeşim ben dün maçıda izledim trabzonun gölüyle havalara uçtum kazanması çok iy oldu...türk takımlarının gücünü avrupaya yayıyoruz böylece..

• bu akşam trabzonun işi yaş inş yener demek isterdim ama inan ki içim el vermiyor hakkıyla gitti ya hakkı neyse onu alsın

0|0
    0|0
  • Kolbastı zamanı uşağum :D

0|0
    0|0
  • Hakkıyla katıldıgını vurgulayan trabzonspora hakkın hukunu gosterıcek ınter ne olucak ?

0|0
    0|0
  • inter %100

0|0
    0|0
Yükleniyor...