Bayanlar böyle bir durumda ne yaparsınız?

birbirinizi çok seviyorsunuz bigün erkek arkadaşınız veya eşiniz farklı sebeplerden dolayı çok sinirli ve siz bunu bilmeyerek üstüne gittiniz oda size istem dışı el kaldırdı ve bu hayatınızda gördüğünüz ilk şiddet oldu. ne yaparsınız? yine devam mı edersiniz yoksa eşinizden/sevgilinizden soğur musunuz?

Güncellemeler:
bu arada benim böyle bi davranış yaptığımdan dolayı sormadım yanlış anlaşılmasın aşağıda birine cevap olarakta yazmıştım bi programda görmüştüm kadın herşeye rağmen kocamı istiyorum demişti ordan aklıma geldi fikirlerinizi almak istedim

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda gördüğüm ilk şiddet olmadığına eminim. Haha, kimse bana el kaldıramaz. Ağzına sıçarım onun. Ama fantezi olarak gayet güzel.

0|1
    0|0
    • geçen anam bi program izliyodu kadın eşinden olan şiddeti görmüş ama ona rağmen hala kocasına dönmek istiyorum falan saçmalayıp durmuştu bende ne aptal var memlekette diye söylenmiştim ordan aklıma geldi. bu arada göz misafiri oldum sadece öyle programlarla ilgilendiğimden değil :D

Kızlar Ne Diyor 3

• soğurum tabiki.. sonucta siddete karsıyım..

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun bunu yapmaya hakkı yok kötü öder bedelini bi tane de o benden yer

0|1
    0|0
  • Bana annemden babamdan baska hic kimse el kaldiramaz, kaldirmissa bile bedeli agir olur..

0|1
    0|0
    • orası öyle tabiki zaten hiçbi erkek yapmaz öyle şey kolay kolay ama istisnalarda gelir sizi bulabillir Allah korusun :)

• tabiki hayır yapmadım yapmam hem dini hem vicdani hemde insalık açısından yakışmaz. şükürler olsunki sinirlerime hakim olabilen birisiyim zaten. sadece tek istisnası var küçükken ablamla kafa göz birbirimize girmiştik patlak bi top yüzünden :)

• Sizi tebrik ediyorum, bazi erkekler sizi ornek alsalar cok iyi olur :) ablanla senin arana karismam :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...