Fatih Terimin Galatasaraya Geri Dönmesini İstermisiniz?

Bizim sezon sonu Hamzayi gonderip İmparatoru getirmemiz lazım. Hamza iyi adam hoş adam ama biz bu Hamzayla Şampiyonlar Ligi'nde rezil oluruz benden söylemesi. Hem İbrahimoviç gelecek diyorlar Ibra gelir burada hiç Hamzayi takarmı Emre Çolak bile Hamzaya trip atıyor bakmayın Drogba ve Sneijder efendi yıldızlardı o bakımdan hocalarla sorun yasamadilar ama İbo gibi ukala ve bencil bir adam Hamzayi dinlemez takimida böler benden söylemesi sizce Imparator Fatih Terim gelmelimi?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• ya rüya görme ibra kim gs kim

0|0
    0|0
    • Ya Sneijder kim Gs kim hahaha biz bu yorumlara alışknız bekle ve gör

• Sneijder 2010 yılında dünyanın eb iyi oyuncusu seçildi ve şimdide Hollandanin 10 numarasi gerçi siz İbrahimovic geldikten sonrada kötü dersiniz

• ya kardeşim eğer haklı çıkarsan istediğini söyleyebilirsin kabul edeceğim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim sezon sonu Hamzayi gonderip İmparatoru getirmemiz lazım. 😂😂😂😂😂😂😃😃
    tamam gondeririz

0|0
    0|0
  • Hayır istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Avrupa konusunda haklisin hamza kaldıramaz
    İbrahimovic yaşanmadan gelmez su an onu isteyen takımlara bakarsan
    Terim avrupa kupaları icin en mantıklı isim olur ama yeni yonetim eskinin yasını tutmazsa

0|0
    0|0
    • İbrahimoviç gelecek gibi gözüküyor menajeri de söylemişti Galatasaray la görüşüyoruz diye ayrıca İbra Erkan Zengine sürekli Türkiyeyi soruyormuş Erkan da İbra Galatasaray a gelir dedi

• Diğer Galatasaraylı arkadaşlarım ne düşünür bilemem ama Fatih Terim Galatasaray düşmanı Demirören le kader arkadaşı olduğu gün benim için bitmiştir her ne olursa olsun 2 sene önce oynanan Mersin maçından sonra "Ben bu adamlarla hayatımın sonuna kadar savaşacağım" sözünden sonra bu lafından dönmemeliydi.

0|0
    0|0
  • Fatih Terim neden geliyor ki

Milli takimda parasını alıp yatıyor
    su Fatih Terim takıntısından kurtulun artık
    Hamza Hoca yetenekli hoca kalmalı..

0|0
    0|0
  • Fatih Terim, yarı yolda bırakır. Gelmesin boşver. Galatasaray Fatih hocaya kalmadı.

Başarılarına kimse ulaşamaz ama çok yanlış yaptı.

0|0
    0|0
  • hamza hoca iyi bir teknik adam
    kalmalı

fatih terişm gelmemeli

0|0
    0|0
  • İsterim.

0|0
    0|0
  • Kaçıncı gidişi kaçıncı gelişi, insanda biraz gurur olur.

0|0
    0|0
  • Hamza hoca olmasa gs 6. 7. sira da surunuyordu, futboldan anlamiyorsun bos yorum yapma bence.

0|0
    0|0
  • Hamza hamzaoglu galatasaraya buyuk bir hediyedir

0|0
    0|0
  • Gerek yok.

0|0
    0|0
  • Dostum fatih terim aldığı takimi adam eder adam

0|0
    0|0
  • Fatihsiz fetih olmaz..