Bale ve Ronaldo Real Madrid'den gideceği haberleri var ve Real Madrid bu sezon 0 çekti görüşleriniz neler? Bale Manu da?

Bazı iddialara göre Bale maç çıkışında Real Madrid'li taraftarların saldırısına uğrayarak hastanelik olmuş. Manchester United'ın resmi kanalında verdiği habere göre Bale transferi gerçekleşmiş. Ayrıca Ronaldo'nun da takımda ayrılacağı söyleniyor Amerika veya Manchester United'a gideceği yönünde.

Benim görüşüm Ronaldo takımda tutulmalı. Teknik direktör değişmeli mutlaka bu adam hiç rotasyona gitmiyor ki sakatlıklar bundan meydana geldi zaten. Bale gidiyorsa çok doğru bir karar iyi para gelir takıma. Bu para ile Hazard veya Reus gibi iyi bir kanat oyuncuları alınmalı. Tercihim Hazard'dan yana. Bide Ronaldo'da gidecekse diğer kanada Reus geçmeli ya da Jese oynamalı artık. Orta saha transfere gerek yok Casemiro ve Chersyev dönüyor.

Sizce ne olmalı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bale zaten gidecek..
    Adam ingiliz Futboluna aşına..
    Ronaldoya gelince
    Chelsea dısında kimse alamaz onu diyorum...

Casemiro iyi oyuncu ben Fm den bilirim onu cok yetenekli oynardımda neden sürekli kiraya gider anlamam..

Jese oynamalı
    Reus alabilirmi bilmem ama İspanyol kanat oyuncusu almalı bir tane.
    Aklıma gelen ise Atleticoda koke

0|1
    0|0
    • Koke uymaz bence bu takıma. Griezmann, Reus, Hazard gibi oyuncular olabilir bence. Bide Depay'ı alsaydı takım iyi olacaktı bir kaç sezon sonra astronomik rakama alır Real Madrid zamanıdna kapmamakta bir numaradır çünkü.

• Klopp bırakacagım dedi.
      Ama kimle anlaşır bilinmz
      Eger Klopp gelirse
      Reus kesin Madridde diyorum:)

• Gelse çok iyi olur çünkü tam bir takım oyuncusu Bale bireysel olarak kendini göstermek istediğinden takım içi ego sorunları çıkıyor. Umarım ikisi de gelir takıma :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben real alır diye düşündüm ama real artık çok zor kazanıyor

0|1
    0|0
    • Evet ve fatura bir kaç kişiye kesilecek bence. Başta Bale olmak üzere ardından Ancelotti ve Casillas'a da kesilmeli.

• Ne yapıp edip kendilerine gelmeleri gerekiyor takımın zaten teknik direktör değişmez ise zor

• Aynen teknik direktörün değişmesi şart sezon başından beri hep aynı ilk 11 i sürdü tek değişen oyuncu o da sakatlık nedeniyle Modric yerine Isco oynadı. Klopp gelmeli bence bu takımın başına çok hızlı bir takıma sahip olacak rakibi atağa boğar bence bu oyuncularla. Bide Hazard veya Reus'ta gelmeli mutlaka Bale yerine. Bale çok sinir etti bu sezon tamam kötü sezon geçirirsinde sezon başından beri bir oyuncu kötü olamaz yani 10 milyon € maaş + prim alıyorsun böyle mi futbol oynanır.

• Umrumda bile degil

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bale manu ya gitse fena olmaz

0|1
    0|0
    • Aynen gitsin Premier Lig'e yabancı değil hem gerçi asıl hatayı zamanında yaptı Ferguson döneminde gitseydi çok daha iyi bir oyuncu olabilirdi. Bide benim görüşüm takım içinde hiç rotasyona gitmeyen 2014 te ki futbol ile alakası olmayan yan pas futbolu sergiletti tüm sezon boyunca sadece son 2 maç kontra ataklar görebildik Valencia ve bu maçta diğer maçlarda göremedik. Ancelotti yerine bence Klopp gelmeli ve Hazard ya da Reus gelmeli Bale yerine snece ne olmalı?

• Klopp fikri iyi
      Hazardı chelsea asla bırakmaz
      Eğer mümkünse robben ismi daha iyi olur

• Ronaldo'nun serbest kalma bedeli 1 milyar Euro. Kimse veremez o parayı.

0|1
    0|0
  • Baleye saldirildi hastaneye kaldirildi haberleri donuyor

0|1
    0|0
  • ronaldoyuda verin barcaya kimse tutamasın sonra :D

0|1
    0|0
    • O olmaz bence imkansız. MSN üçlüsü var bide ne Ronaldo gitmek ister nede Barcelona almak ister :D

• m. city e gider giderse bence iyide olur :D

• Sanmam City FFP kuralına takılır + Ronaldo City'de durmaz ŞL'de dökülüyorlar.

• haklısın

0|0
    0|0
  • O haberler yalan dostum.

0|0
    0|0
    • Bale'nin transfer olayı gerçekmiş yalnız. Manchester United'ın resmi kanalında çıkmış haber.

• Ahiret davanı düşün dostum önce :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...