Şampiyonlar ligi Juventus Barcelona Finali oynanacak görüşleriniz neler?

şampiyonlar ligi'nde Juventus Barcelona Finali oynanacak görüşleriniz neler? benim Avrupa'da tuttuğum takım Juventus sizce hangisi kazanır? siz hangisinin kazanmasını istiyorsunuz? Real madrid ile Bayern Münih'in elenmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona favori. AMa juve kazansın biraz da.. hep aynı kulüpler kazanmasın.

0|1
    0|0
    • aynen :) bu yıl 4. yıldızın üstüne JUVE'nin Ş. L zaferinide birlikte kutlamayı çok istiyorum..

• iyi dilekleriniz içinde ayrıca grazie :)

• 80 li yıllarda çok güçlüydü bildiğim kadarıyla juventus. Neyse şansı çok olmasa da gönlüm onlardan yana.

Kızlar Ne Diyor 1

• Barcelona alır.

0|1
    0|1
    • üzgünüm! bu yıl şampiyon biziz. FORZA JUVEEEE :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Juventus kazanmasını isterim. Fakat bu 2. maçta kontradan verdiği boşlukları vermemesi lazım. Bale yaktı Real Madrid'i.

0|1
    0|0
    • evet ya şu bale gerçekten çok bencil adam hep kaleyi düşünüyor ronaldo gibi bir adam bile bu tür pozisyonlarda asist yapabiliyosa.. neyseki bale MANU'ya gitti real ondan kurtuldu. :)

• balenin yerine reusu düşünüyolar alabilirler zaten oda en az bale kadar iyi biri ama teknik direktör konusunda sana katılmıyorum ancelloti gibi bir adam yok avrupada özelliklede şl nin en başarılı antrenörü adamın 4 finali 3 şampiyonluğu var daha ne olsun :)

• Evet Şampiyonlar Liginde iyi ama lig gibi uzun maratona baktığımızda tablosu çok kötü :) Yani Real Madrid gibi bir takımı 3 kulvarda başarılı yapabilecek bir teknik direktöre ihtiyaç var. Geçen sezonda saçma sapan puan kayıpları ile ligi verdik bu sezonda öyle. Ligin ortasında resmen al Barcelona zirveye geç dedik resmen. Klopp güzel bir atak futbolu oynatır bence. İstediği oyuncuları alabilir hem rekabet artar Ancelotti gibi ezbere kadro kurmaz. Ancelotti rotasyona hiç gitmedi. Bale'yi ezbere soktu tüm sezon boyunca tamam formsuz olur oyuncu anlarımda insan bari yedeğe çeker biraz çeki düzen versin kendisine diye yok onu yapmadı. Geçen sezon sakatlık öncesine kadar döktüren Jese'yi doğru düzgün oynatmadı bile bu sezon. Bence bu takımın başına Klopp geçerse en geç 2 sezonda takımı tamamen oturtur. Gelecek sezon için taş çatlasa en fazla ilk 11 de değişecek oyuncu transferi 3 olur sayısı fazla olmaz. Gelen oyuncular çaubk uyum sağlarlar Klopp sayesinde bence.

• Beklenmedik şeyler oldu
    Juve finalde kaybeder

0|1
    0|0
    • ben Juve'nin reali geçeceğini zaten istiyordum geçti şimdi finaldeyiz ve rakip hepimizin malumu barça! bakalım italyanların meşhur savunması durdurabilecekmi bu marslıları :) FORZA JUVEE

• Final güzel olur umarım

• Barcelona

0|1
    0|0
    • sanırım çoğu barça diyecek. ama bu yıl juve alsın ya buffon için son senesi olabilir bir bu adam bide ibranın şl yi kazanmasını çok istiyorum

• Barcelona'lıyım ne İbrahimoviç ne de Buffon beni ilgilendirmez.

• peki 6 haziranda ikimizede iyi seyirler :)

• Acikca soylrmek gerekirse Bir El Classico defil herkes biliyor Barca kazanacak Juve şu an icin yeterli degil her ne kadar madridi de devirmis olsa

0|1
    0|0
    • haklısın kadro olarak juveyi barçayla kıyaslamak doğru değil ama unutmamak gerekir bu bir Ş. L finali ve uzatmalar dahil 120 dakika bayernin tek kale oynadığı bir bayern chelsea finali var yakın tarihte 2012 de ve kazanan chelsea.. ayrıca italyanların yaptığı en iyi iş savunma neden olmasın yani çok zor bişey değil gibi duruyor juvenin kazanması

• Keske Juve kazansa Barca yerine o zaman paranin hersey olmadigini kanitlamis olur

• evet daha önce bu defalarca kez kanıtlandı mesela euro 2004 te yunanıstanın yaptığı geçen yıl atleticonun, bir önceki yıl dortmunun yaptıkları umarım yine paranın herşey olmadığını gösterir bize JUVE :) gerçi o zaman da vidal pogba gibi yıldızlar 100 milyon euro nun üstünde reale gider :)

• barça takar

0|1
    0|0
    • Juve için. realde takar dediler... ama finaldeyizz :)

• ben demiştim barça takar diye... böyle gelirsin tıpış tıpış

• 21 futbolcu ve messi...
    sonuç belli

0|1
    0|0
    • umarım messi sakatlanır :) neymr hastalanır :) suarezinde dişleri kırılır yine cihelliniyi ısrmasın =)

• aynen katılıyorum bu yılda 4. yıldızı alacaz inşllh ayrıca dediğin doğru italyanalar savunmalarıyla ünlü 80 dakika savunya yapar sonra bir konntrada atar kupayı alır inşllh FORZA JUVEEEE :)

• ne alcaz:)) aldıık aldııkk haberin yok mu:)) biz bu sene ş. ligi final 4lüsü takımları hem samiyenin çimlerine gömdük:)) zamanı gelince ş. ligi kupasıda müzemize gelecek... aysal faciası olmasa imparator belki getirirdi ama işte yancısı tulun ne entrikalar çevirdi...

• * moratasi

0|1
    0|0
  • Bence barca kazanır ama juventusunda kazanmasını isterim ben ronaldoya üzüldüm adam ağladı :-D

0|1
    0|0
    • evet CR7 yazık oldu ama o geçen yıl aldı belki ballondor u etkileyebilir eğer barça kazanırsa messide şov yaparsa. ama bir şekilde bu yıl aLIrız bence FORZA JUVE :)

• Belki dostum :-)

• tabiki barcelona

0|1
    0|0
  • Juventus az gol yiyen takım çok gol çıkmaz. Ama Juventus tarafındayim

0|1
    0|0
Yükleniyor...