Evde duramayan özgür ruhlu adamlar hakkında?

sanki birileri basıyor onu, böyle bi yalnız kalmalar akşam akşam dışarı çıkıp eline birayı alıp kendince bir ritüeli yerine getirmeler, üşenmemeler, üşümemeler falan ne acayip.var mı aramızda böyle tipler? şaşırıyom la otur işte mis gibi ev.sıcak.bu neyin dışa vurumu anlamadım ki?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• He la bide sahilde kocaman soğuk taşlara oturup tek başına gitar çalan bilene var almış bitane kutu bira 4 saat onu içiyo bide fıstık falanda yok yanında.belkim içinde bir hatun kişisi geçerken of karizmaya bak kert beni erkekim der diyede bir beklenti olabilir belkim bilemiyoz.çok boktan bi görüntü evde oturup gelsin çaylar kahveler icetealar burçaklar netten ehehehe yapmalar falan varken

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aşıkken gece 3 de gider yürüyüş yapardım. yağmur yağınca atardım kendimi sokağa. aklım başıma geldi şimdi.

"geçiiyomda tivinin karşısına vir idiyom oraleti" - oralet osman link

0|0
    0|0
  • izmir diske bağlı şoförlerin kırmızı şapka ve sivil kıyafet eylemi üzerine sohbet açmak isteyen bir baba, facebooktaki okey oyunundaki puanları ve masa sohbetlerini ısrarla memleket meselesi edasıyla anlatan bir anne, 24 saat el ele döt döte olma arzusundaki nişanlı ile aynı evde yaşayan bir adamın serin sahilde yalnız yada kafa dengi arkadaşı ile 1-2 bira içmesi şaşılacak durum değil.

0|0
    0|0
  • Alkol kullanmam ama canım sıkkınken saat 11'den sonra boğazın oraya çekip arabayı bankta oturmak güzel oluyor ben tek yapmıyorum yanımda 2-3 yakın arkadaşım oluyo genelde ama güzel oluyo, insanın morali bozukken evde 4 duvar arasında durmak dahada beter yapıyo.

0|0
    0|0
  • Erkek neden her dışarı çıktığında çapkınlığa çıkıyor diye algılanır ki

kadınların azıcık kendine güveni olsun

1|0
    0|0
    • kıskanıyorum o kendine kalma süreçlerini,tek başınalığından zevk alması falan.

kadınlar pek yapmıyor bunu olum tuvalete bile beraber gidiyoruz düşün :D

• onun nedeni farklı , ya yeni tanıştığı erkeğin penisinin, ne denli haşmetli veya gazı kaçmış bir balon gibi pörsümüş olduğunun dedikodusunu yapmak ya da yeni boyattığı saçlarıyla, yeni kıyafetiyle aynada kendini diğer arkadaşına kıskandırmak .. ha unutmazlarsa ihtiyaçlarını da gideriyorlar tabi

• erkek olmadıgın için anlayamassın o tipde adamlar dır dır baskasına anlat içine içine atar

0|0
    0|0
  • =D her akşam değil o kadarda abartma sadece 2 3 gecede bir oda çakır olana kadar:D

0|0
    0|0
  • Genelde yalnız kalınca öyle yaparlar. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende evde oturandan sıkılırım .üzerinde deri montu elinde birası sigarası gezen erkek ohh miss .ne öyle miskin msikin evde .gider bir yere müzik dinler iki arkadaşınla buluşur sohbet eder .evde p*rno film yada nette çıplak kadın fotosu dikizlemekten iyi olan erkek hali

0|0
    0|0
  • babam var hala evin adresini nasil unutmadi sasiyorum.

0|0
    0|0
  • Bulunca bunuyorlar ~

0|0
    0|0
  • Özgür ruh değil o,oturtamıyor o g*tü işte.

Sürtüklük..

1|0
    0|0
  • adam hiperaktif demek ki varma üstüne. benim evde de var bir tane:)

0|0
    0|0
  • kadın haklı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...