Okuldaki sarışın çocuuk

Ta okulun ilk gününden dikkatimi çekmişti ve gördüğümde takip ediyordum ne yapıyor gibisinden.sanırım belli ettim bi gün faceden mesaj geldi(sahte bir hesaptan) karşı sınıftaki çocugun pesınde oldugunu bılıyorum bı daha pesınden gıdersen sıkerım felan diye.her neyse hala çocukla bakışıyoruz ama bakışmaktan öteye geçemedik.o sahte hesaptan sonra 2-3 kez daha sahte profillerden eklediler ve hemen engelledi.(kimse artık.)bugünde bahcede arkadası benı gosterdı gulduler :S acaba dalgamı gecıyo ne yapıyo anlamadım...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence takibi bırak gönlü varsa o gelsin tongaya gelme zaten kendinide belli etmisin niyeti varsa adım atar yoksa geri durur sende birsey kaybetmessin sakat durum bence geri adım at

0|0
    0|0
    • haklısın aslında.bende oyle dusundum ama dayanamıyorum:(

• ya cocugun cıktı vardır yada onunla senden baska cıkmak isteyen biri yada arkadaslarıyla seninle dalga gecmek bir cok sey olabilir sen biraz geriden izle bakıcaz görücez

• peki :D

Erkekler Ne Diyor 2

• SENİNLE dalga geciyorlar bunda anlamayacak ne var :D:D erkekler yapar bunu eğer seni kabul etse bile kullanıp atarlar ama sen blirsin tabii

0|0
    0|0
    • diyosun...

• kişisel görüsüm olablir ama öyle sonra burda konu acıp ağlamayın beni kullandılar diye :D:D:D

• sazan.avi sazan.avi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sikerim falan ha güldürdün beni kız akşam akşam

0|0
    0|0
Yükleniyor...