Aziz Yıldırım ı herhangi bir sebebten SEVMEYEN var mı?

Fenerbahçe'yi daha önce aşırı fanatik şekilde tutarken birden nefret etmeye başladım. Harbi baba adamlar duruyo hala ama De Souza olayından sonra içimde ki sarı lacivert uçtu gitti. Ya siz?

• Severim.
    17% (1)29% (7)27% (8)Oy Ver
  • Sevmem.
    17% (1)29% (7)27% (8)Oy Ver
  • Nefret ederim.
    66% (4)42% (10)46% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Alex De Souza instagram official hesabında paylaşılan bir olay;
geçenlerde alexin kendi profilinde paylaştığı şeyden sonra böyle bir anketi yapasım geldi. Adam ülkesinden Türkiye'ye hayatının belgeseli için çekim yapmaya geliyor ve Aziz denilen neşeref kişi stada girişini yasaklıyor. Gazeteler yazınca da (bazı kurumlar) dava açıcak diye tehdit ediyor. Bu yüzden kendi anketime cevabım: C seç.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım beni futboldan soğutan adamdır.. adam derken lafın gelişi ;/

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'ı sevmem ama Alex'e aşıktım mükemmel bir insandı gerçekten onun gözyaşlarını, samimiyetini unutmayacağız FB güzel bir takım ama başa geçen teknik adamlarda hep bir sorun vardı nedendir bilmem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Adı bile gıcık mk

0|2
    0|0
  • Sevmem...

0|1
    0|0
  • Fener sevgimi en ufak bir şekilde zedeleyecek bir güç yok dünyada ama diktatör tavırları hoşuma gitmiyor.. Aziz tayyip, Kartal da Davutoğlu oğlu l*n aynı :D

0|1
    0|0
  • OooooOOOooooo Aziz Yıldırım

0|0
    0|1
  • sebep yok sevmemeye ya da sevmeye :D

0|0
    0|0
  • Alex ve ersun yanal olaylarından dolayı sevmiyorum. Ve gfb ye pavalı kopeklev dedigi icin.

0|1
    0|0
  • Ersun hocayı yolladığı için sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • Şikeci, silahlı örgüt kurmaktan yargılanıyor, karaktersiz. Bu adamı seven var mı ki?

0|0
    0|0
  • Nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Silah kacakcisi, mafya babasi, şikelerin efendisi (hakemleri tehdit edecek kadar) , ve islam düsmani. Baska sayayim mi? Hepsinin de internette izahi kaniti var

0|2
    0|1
  • Şikeci olduğu için, bizi rezil edip, lekelediği için nefret ediyorum ondan

2|4
    0|1
Yükleniyor...