Kızdan hoşlanıyorum ama erkek arkadaşının olup olmadığını bilmiyorum, nasıl öğrenirim?

kızla aynı sınıftayız kızdan hoşalnıorum tel numarasını da aldım sohbet de aramızda ama kızın erkek arkadaşı war mı yok mu çözemedim bazen elinden tel düşmüo mesajlaşıo mu yoksa face falan mı girio bilmiorum yakın bi kız arkadaşı war yapışık ikiz gibi hiç ayrılmıolar arkadaşına sorcam boş bi anını yakalyamıorum he bide bi yerden okudum kadarı ile işaret parmağına yüzük takmıştı geçenler de anlamı erkek arkadaşım yok mu ne demek miş arkadaşlar lütfen yardımcı olun ya biraz da çekingenlikte war ama nasıl ilerlemem gerekio ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüzük olayını bosver takma oylesıne takmıstır belkıde ama bıseyler hıssedıyorsan bunu bellı etmen senın yararına olur yoksa sevgılısı olmasada bı gun olur ve sana olur olan gozlerının ıcıne ıcıne bak zaten o anlaması gereken ne varsa anlar tabıkı duyguların gerçekse :)

0|0
    0|0
    • geçek tabiii gerçek olmasa ne uğraşcam peki gözler herşeyi anlatcak mı? :(

• anlatmasada o bıraz hıssetsın yanı senın hoslandığını sonra bundan cesaret alıp konusursun sende. ama bı bakış bakalım farketsın senı :)

• tm denicem

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...