Yardım lütfen gönül işleri

üniversitede okuyorum 3yıldır aynı sınıftaolduğumuz bir kızvar ve bende ondan hoşlanıyorum, facede sürekli yalnızlıkla ilgili şeyler paylaşıyordu bir gün samimi olduk derken gördüğü yerde yanıma gelip gitmeye başladı fakat böyle yapmasıyla birlikte sınıftaki en yakın arkadaşımında ilgisini çekmesine neden oldu ve artık arkadaşım sürekli onla takılıyor ben çalıştığım için zamanım fazla yok ne yapayım aralarından çekileyimmi yoksa onu bırakmıyayımmı ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• işinle gücünle ilgilen boşver takılsın onlar :D

0|0
    0|0
    • ah umutsuz ah :) benide umutsuz yaptın şimdi :))

• umutsuzluk değil bu bugün sana yaklaşıp yarın onunla takılan kız ertesi gün başkasına yaklaşıp onunla takılır mal gibi ortada kalma diye diyorum :D

• :D:D:D işte bu iyidi beee :))

Kızlar Ne Diyor 3

• bence bırakmamalısın.eğer kız arkadaşın bahsettiğin arkadaşına karşı bişeyler hissetmiyorsa hala bir şansın var demektir ve gerekirse o arkaşına da söyliyebilirsin.ilk tanıyan ve bişeyler hisseden benim ve benimle görüşmeye geliyordu sen kendine anlamlar yükledin diyebilirsin rahatlıkla arkadaşın o kıza yaklaştığı için pişman olacaktır o zaman.ama dediğim gibi eğer arkadaşına karşı ilgi duyduysa evet aradan çekilip unutmaya çalışmalısın.yapacak bişey yok o zaman.

0|0
    0|0
  • bırakma arkadaşım ilk adımı kim atarsa kızın ilgisini o çeker git konuş bence

0|0
    0|0
  • kız siz samimi olduktan sonra gelmiş yanınıza yani sana yaklaşmış arkadsında nasıl bi arkadssa fırsattan istifade yararlanıyor işte neden meydan bırakacaksın ki !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hem kızdan hem en yakın arkadaşından olursun yanlış bir hareketle. birbirlerini seviyorlarsa aradan çekileceksin. arkadaşın kızla öylesine ilgileniyorsa engel olacaksın. ağzını ara.

benim anlamadığım en yakın arkadaşın senin kızdan hoşlaştığını nasıl bilmez?

0|0
    0|0
  • savaş rakibini yen dostum gebert onu çökert kızı kap

0|0
    0|0
Yükleniyor...