Raul Meireles mi? Selçuk İnan mı? Manuel Fernandes mi?

raul meireles mi ? Selçuk inan mı ? Manuel fernandes mi ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Meireles bence . Çünkü adam hemen takıma uyum sağladı uzaktan şutları çok iyi hem de sakatlansa bile performansı düşmüyor.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Orta sahada tek adres M.Fernandes. :D

0|0
    0|0
  • fenerli olarak ben meireles diyorum

0|0
    0|0
  • sıralama yapacak olursam eğer manuel fernandes meireles selçuk

0|0
    0|0
  • an karşılıklı küfürleşiyoruz , soğuk savaş bilirsiniz

b1211.hizliresim.com/13/f/fwdgx.jpg fgfgdf

0|0
    0|0
  • an karşılıklı küfürleşiyoruz , soğuk savaş bilirsiniz

b1211.hizliresim.com/13/f/fwdgx.jpg eerrfer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Fernandes Hapise girsin tünel kazayım

0|0
    0|0
    • hangi takımlısın aceba?

• Derbi maçlarında hiç yok nerdeyse,büyük maçlarda fernandes'in iyi oynadıgını görmedim ben.

• şu an aklımda kalan...geçen sene play offa inönüde feneri yendiğimiz maç var...sezon başındaki 3-2lik gs maçındada iyiydi

• Fernandes en iyi tabi ki.

0|0
    0|0
  • 3 ü bir arada olsa tadından yenmez.) .. oyun stıllerı farklı futbolcular..selcuk ınan gecen sene cok daha ıyıydı..bu sene bı numarasını goremedık ama zaten tanıdıgımız,kalıtesını bıldıgımız bır oyuncu..fernandes bu sene takımın abısı oldu..orkestra sefı gıbı koskoca besıktası sırtında tasıyor..meireles uyum surecını cabuk atlattı..meirelesın oldugu maclarda fenerbahcenın futbol olarak 1 gomlek fazla oynadıgını herkes goruyor..topu ayagına alıca ne yapıcagını cok ıyı bılıyor..bırden bıre bacak arasını bırakıverıyor.) kalıtesı tartısılmaz.. ısın ıcınden cıkamadım ben.) 3 u de ayrı kaliteler..

0|0
    0|0
    • Fenerbahçelimisin?

• Kolay mı sanıyosun 3 puanı çıkarmak?

• 3 kez geldık arenaya 2 kez aldık gıttık..elbette kolay degıl.. ben kadroları karsılastırıyorum ve son 3 haftadakı oynanan futbola bakıyorum..fenerbahce daha dogru yolda gıbı gorunuyor..tabı o zamana kadar degısen seyler mutlaka olucaktır..bakalım beklıyıp gorucez.

• herşeyi değerlendirirsek türk statüsü oldugu için kesinkes selçuğu seçerim...

fernandez bunların içinde en potansiyeli olanı...

meirelesi de göreceğiz uyumunu zamanla, selçuk şahinden sonra tabiki iyi olacak ama bu iki isimle karsılastırılmaya degip degmeyecegini görecegiz... (kariyeri belli tartısılmaz)

0|0
    0|0
  • Aynı bölgede oynuyor görünseler de farklı özellikleri olan adamlar. Defansif olarak Meireles, Ofansif olarak Fernandes iki yönlü olarak Selçuk derim. Freekicklerde Selçuk, top sürme çalım konusunda Fernandes, uzaktan şutlarda ve top çalmada Meireles.

0|0
    0|0
  • hangisi en iyi diye mi sormak istedin. cevap basit selçuk inan açıkçası en verimlisi o defansif de oynuyor frikikleri süper.

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama Manuel Fernandes ondan sonra Xelçuk daha sonra Meireles kariyere bakcak olursak Meireles Fernandes Xelçuk sıralaması :)

0|0
    0|0
  • meireles iki yönlü sert ve ortsahayı ayakta tutar selçuk inan ve fernandes hücümda kullanırsan fayda görürsün tek ama fernandes bence selçuktan daha iyi

0|0
    0|0
  • Manuel fernandes

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak fernandes diyorum.

0|0
    0|0
  • selçuk şahin

0|0
    0|0
  • fernandes.Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • Neden üstün diğer oyunculardan peki ?

• Hangisini daha çok begeniyorsun ?

• chelsea deyken meirelesi selçuktan daha çok beğeniyodum.ama fenerde pek bişe yaptığını göremedim dahalık o yüzden şimdilik performansa göre selçuk inan.

• GS'li olarak 1.Fernandes 2.Meireles 3.Selçuk

0|0
    0|1
Yükleniyor...