Hayatınızda artık istemediğiniz ama tamamen çıkaramadığınız insanlar var mı? Varsa, neden çıkaramıyorsunuz?

Hayatınızda artık istemediğiniz ama tamamen çıkaramadığınız insanlar var mı? Varsa, neden çıkaramıyorsunuz?

Arkadaş da olabilir, aileden de olabilir, eski sevgili vb herhangi biri olabilir.

Neden çıkaramıyorsunuz peki?

P.S. : Ama seviyoruuuuum diyecekler, bu soruya pas desinler lütfen. insan istemediğini nasıl sever, ya da sevdiğini nasıl istemez? Mantıklı olmak gerek...

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım insanları kırmaya korkuyorum, sev-sevme saygı her zaman önemlidir.Hayatımdan tamamen çıkaramasam da saygı çerçevesinde uzak davranmaya çalışırım ama pat diye çıkartmak olmaz bir insanı hayatından bence.Çıkarmak istediğim özellikle bir kişi var onu da çevremi üzmemek için yapamıyorum, bencillik hoş değil tabi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Insanları kıramadığım için çıkartamadığım kişiler var. Ben açık açık söylemeyince de anlamıyorlar işte.

0|1
    0|0
  • ben çıkarıyorumda o gitmiyo..

Her an her yerde

0|1
    0|0
  • insan çok sewdiği kişiyide hayatından çıkarmak ister çok acı çektiği için ama ona bağımlılık yaptığı için hayatından çıkaramıyodur işte bende öleyim çok sewiyorum çok acı çektim hayatımdan çıkmasını istedim ama ne o bıraktı nede kalbim hayatımdan çıkmasına izin weremedi..

0|1
    0|0
  • yengem var.

1|1
    0|0
  • Sevmekten ziyade hayatımda belirli ilklere adım atışımda benle beraber yer almalarından dolayı unutamadığım sayılı sahtekar dost bildiklerim vardır ~

0|1
    0|0
  • çok güzel laflar yazardım ama sabah mahmurluğu işte. beyin fazla türetiyor ama toparlayamıyor.

0|1
    0|0
  • Artık istemeyeceğim birisini hayatıma sokmam..

Kendimle bir barışamadım..ki o da istesem de gidemiyor.

0|1
    0|0
  • donem sonuna kadar bir hocami hayatimdan cikartamayacagim.

0|2
    0|0
  • geçen bir arkadaşımla oturduk konuştuk sallama çay içtik.kocasıyla sorunları olmuş bir dönem.o dönem ben burda değildim:D çocuğu almış gidecek ev aramış.biraz da muhafazakar yapıları olduğundan erkek arkadaşların evine gidememiş otele gitmiş.orda diyor bengübade düşündüm.artık dedim ben onunla ömür boyu akrabayım.oğlum onun da oğlu.kafama soğuk su yemiş gibi oldum ayıldım diyor.sonra tekrar denemişler,şimdi görüntü iyi.bu tip durumlar işte.akrabalık ilişkileri.mesela ben babamı da annemi de pek sevmem.ama geçmişimiz var.senede bir zaman vakit geçiyoruz.

0|0
    0|1
  • elektrik alamıyosun

0|1
    0|0
  • hayır öyle bir yok..

0|1
    0|0
  • Yok, sevmediğim insanlara tahammül eşiğim çok düşük çünkü.

0|1
    0|0
  • okuldan bi çocuk var. yapışkan bırakmıyor çıkartamıyoruz

0|1
    0|0
    • :) muhazafakar biyolog mu

• liseden eski arkadaşım. üni.de de beraberiz. konusunu açmıştım. tenis oynamaya gidiyoruz hafta sonları fırsat kolluyor sokulmak için bıktım adamdan :)

• hmmmm

• kimse artık rahatsızlık vermiyor dursun gitsin çok mühim değil.

0|0
    0|0
  • emin değilim

belirsizliği de sevmiyorum

0|1
    0|0
    • Hayirlisi mi derler bu gibi durumlarda, ondan iste

• afişe olmak

• Anlamadim ama bugun kavrayisim biraz zayif sanirim bulundugum ortamdan olabilir. Anlatirsin istersen

• Kendime itiraf edemeyecegim seyleri sormasan keske.. Senin sorularin kalp agrisi yapiyor .

0|1
    0|0
    • bende de var o ağrıdan ondan olabilir. panzehir olarak soru yazıyorum işte böyle

• ben yazdın demedim zaten. sadece gizliliğe ne gerek var ki onu anlamadım. ekleyeni kabul ediyorum. muhabbet de ediyorum insanlarla mesajlaştığım bir sürü insan var hiç biriyle öyle bir muhabbetim olmuyor zaten.

• Tamam iste yanlis anlamadan uyardim. Yanlis anlama diye. Dedin demedim ki. Ben de anlamadim neden gizliyim ? Oyle iste.

• var, tez danışmanım.

0|1
    0|0
    • benim o. görürsün sen gününü

• bogamıyorum nan. bildigin kullanılıyorum. o da biliyor bunu ben de ama böyle sevgi yumagıyız onunla. bana annemmiş gibi davranıyor. :) insanlar ne üçkagıtcı...

• dossil degil.

Erkekler Ne Diyor 2

• cıkarırım bekleme yapma devam et.

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim sürekli rahatsız edip duruyor artık bıktım desem yeridir. Demediğim kalmadı uyardım kızdım bağırdım çağırdım. Ama anlamıyor. Allahım kurtar beni

0|1
    0|0
Yükleniyor...