Erkek arkadaşımı kıskandım ve pişmanım, ne yapabilirim?

erkek arkadaşım benimle webcam'da konuşurken bir arkadaşının resmine yorum yaptı ve bunu fark ettiğimde evet bir arkadaşıma yorum yaptım afedersin dedi.ünide onunla aynı sınıfta bir erkek arkadaşının nişanlısı var ve ben o kızın erkek arkadaşımın resmini ve bağlantılarını beğendiğini ve bağlantılarına yorum yaptığını gördüm sabah ve sinirlenerek dün yorum yaptığın arkadaşın o kızdı dimi dedim.bunun üzerine çok kızdı bana ve yorum yaptığı arkadaşının resminin linkini gönderdi bende bakma gereği duymuyorum dedim.daha çok kızdı bakmaya gerek duymuyorsun ama sormaya duyuyorsun dedi.pişman oldum ve özür dilerim dedim.özür dileme ve artık lütfen beni zorlama dedi. ben onu çok mu bunalttım bilmiyorum ama.beni sıkıyorsun dedi böyle yaptığım için ve çok kötü hissediyorum.bugün yaşandı bu olay bu öğlen ve akşam olduğunda bana kızgınmısın hala diye sordum ve evet kızgınım,bu konuyu kapatalım dedi.ne yapmam gerek sizce ona bu olanları unutturmak istiyorum.beni aldatabileceğine zaten inanmıyorum biz onunla farklı şehirlerdeyiz üni yüzünden ama o bu uzaklığı yaşıycağını bilmesine rağmen aşık oldu bana sana uzak olacağımı bildiğim halde sevdim seni demişti.beni ilk gördüğünde çok etkilenmişti benden gözlerini alamamıştı :) şimdi farklı şehirlerde olduğumuz için özlüyorum ve kıskanıyorum malesef :(

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• bir daha bu tür konular açmamaya çalışırsan sorun düzelecektir. Bu FB tam başa bela bir şey. En güzeli tamamen hesabını kapatmak, böylece kime ne yazmış görmezsin ve boş yere tribe girmemiş olursun

0|0
    0|0
    • ya farkında olmadan açtım bu konuyu zaten.bianda kıskandım ve malesef ben çok açık sözlüyüm hissettiğimi hissettiğim anda söylüyorum ee bu da bazen başıma bela oluyor.ama asıl merak ettiğim erkek arkadaşımın bu kadar tepki vermesi bana aşık olduğunu ve benden başkasına asla bakmıycağını mı gösteriyor.çünkü ben buna benzer kıskançlıklar yaptığımda kendine edilmiş hakaret sayıyor resmen.ben bunu yapacak kadar karektersiz diğilim diyor yine trip atıyor bana.ne yapcam bilmiyorum gerçekten.

• o kız her zaman yazacaktır hele senin bozulduğunu ve aranızı açtığını duysa daha da çok yazacaktır. bu tür kızlardan korunmanın tek yolu onları kaale almamak veya kaale almıyormuş gibi davranmak. unutma o tür kızların amacı iki sevgiliyi birbirine düşürmek aralarını açmak. oraya yorumlar yazdığında asıl kadının bundan huysuzluk çıkaracağını çok iyi bilir bu tipler."bak ben senin kız arkadaşın gibi huysuz değilim" mesajı veriyor sen de oltaya geliyorsun tam onun istediği gibi...

• haklısın ama benim problemim daha büyük şuanda.erkek arkadaşım ona yaptığım bu kıskançlığı çok yersiz buluyor ve ben onu kıskanınca o benden başka kimseyle ilgilenmediğini söylüyor ve o kadar karektersiz diğilim diyor.ben onu kıskanınca sanki onu aldatan biri gibi itham ediyormuşum gibi hissediyor ve çok kırılıyor ve kızıyor.bunun sonucunda artık surat yapıp duruyor.soğuk konuşuyor soğuk davranıyor.yani o mu abartıyor ben mi anlamadım.gerçekten beni sevdiği için mi bu kadar tepki gösteriyor acab

Yükleniyor...