Sevdiğim çocuğa açılamıyorum :(

öncelikle sevdiğim çocuk bnden 1 yaş büyük ve benden 1 sınıf ileride..

çok utangacımdır bunu da belirtim.sevdiğim çocugun adını bilmiyorum sadece sınıfını ve ev adresini biliyorum o da tesadüfen görme ile ortak arkadaşlarımız var ama nasıl diyim o arkdaşlarla aramda sadece meraba meraba yani.ben bu çocuğa kendimi nasıl açabilirim lütfen yardım edinn...çocuk süpheenmeye başladı benim salak arkdaşlar çcuğu gördüğü yerde ahhhaa seninki geliyor diye bağırıyorlar.hatta bir gün çocuğu arkadaşlarıma gösterirkn kızlar ona bkrk güldü çocuk geri dnp bize mi güldünüz diye sordu bnde ordan gittim yani olay bu kızlar yardımınıza ihtiyacım var :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• evini öğrendiysen gece gıt penceresine taş at ve aşşağıdan ona snei seviyorum sneden hoşlanıyorum dıye haykır. nee eeeeeeeeeeee biz yaparken iyi sizde neden olmuyo hııh

0|0
    0|0
    • ya ne demessin :D

• sen en azından yurttakilere rezil olmuşsun ben okula da rezil olurum tüüümmm mahalleye de dediğim gibi utangacım :(

• ama bişey kaybetmezsin en azından onu yakalar ve onu yaşarsın tadarsın emeklerinin mükafatinida alırsın

Erkekler Ne Diyor 2

• Ona yaklaşırken en azında arkdaşların yanında olomasın ;)

0|0
    0|0
    • ii ama çocuğun arkadaşları ynnda :(

• ztn ona açılmıcak mısn ? Yanına git selam de nasılsın die havadan sudan konuş muhabbet kur. Ztn bunu bile yapsan çocuk ne olduğunu garanti anlar..

• Senin arkadaşlar bu şekilde bağırdığına göre , sen liseli sin uzaklaş buradan dostum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İçeriği okumam talihsizlik oldu.

0|0
    1|0
Yükleniyor...