Daha icadı yapılmamış bir şey bulmam lazım, yardımcı olur musunuz?

ben lise öğrencisiyim ve not alıcağım bir ödevim var. konumuz daha icadı yapılmamış insanlığa yardımı dokunucak insanların hayatını kolaylaştırcak birşey bulupn onun maketini kağıt üzerinde çizimini yapıcaz ama aklıma gelmiyor nasıl bir icat yapmalıyım nolur fikirleir olan yazsın insanın hayatını kolaylaştırcak şeyler haftaya kadar vaktim var düşünüyorum ama yaratıcı şeyler bulamadım sizinden fikirlerinizi almak istiyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• lise öğrencilerine kaldırmayacakları, bir faydası olmayan, göstermelik gıcık ödevler verip kendileri malak olan öğretmenleri tespit edip yedeğe alacak bir sistem çiz. üretim bandı olur, robot olur.

ataması yapılmayan bilmem kaç bin öğretmen var onların önü açılsın. bizim zamanımızda da ağaç mandaldan masa yapıtırıp yaldızlı boyayla boyatmışlardı. ne kadar bilimsel ne kadar el becerisi kazandırdı bize !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Teknoloji bir günde yaratılmadı. Öğretmenin sana bir hafta süre verdiğine göre çok büyük bir beklentisi yok demektir. Ayrıca icadı yapılmamış bir fikrim olsaydı önce patent alırdım. Basit düşün, çok fazla yorma kendini. Maketinin yapılacağı bir şey olduğuna göre mekanik bir şey bekleniyor olmalı. Ders ne dersi?

0|0
    0|0
  • senin icadın fenomenal bir şey o nasıl olacak

0|0
    0|0
    • ya hocamız çok basit şeyler bile ödül alıyor dedi ama ben güzle birşey olsun istiyorum sınıftakiler abuk subuk şeyler söylüyor mesela denize giderken duş almamız kolaylaşsın diye şişenin üstüne bir duş şeyi koycakmış arabada onun için biryer yapıcakmış böylelikle daha kolay temizlenicekmişiz denişzde yıkanınca gine kum oluyor ya ayaklarımız ordan yola çıkmış

• teşekkür ederim :)

• bak patent hakkımı isterim ha fikir bana ait

• aklıma geliyor sürekli ama hep teklonojik seyler maketini nasıl yapıcaksın

0|0
    0|0
    • sen söyle ben yaparım el becerim çok iyi o konuda problemim olmaz ama fikir gelmiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• basit düşün bence, çok basit şeyler insanlığa epey yardımcı olmuştur.

mesela kapı zinciri. dünyada kullanmayan yoktur değil mi? bunun gibi, gündelik hayata ilişkin şeyleri düşün.

telefonunla çaldırarak bulabileceğin anahtarlık mesela. anahtarlarını sürekli kaybeden biri olarak bu geldi aklıma.

hayatında sıkıntısını çektiğin, 'keşke şöyle olsaydı' dediğin şeyleri bulmaya çalış yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...