Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

?Efendim iyi geceler hepinize

Diyelim ki çok yakın bir dostunuz ve bir sevgiliniz var. Ve siz yakın dostunuzla, sevgiliniz arasında kaldınız, ikisinden birini seçmek zorundasınız. Efendim siz hangisini seçerdiniz?, çok yakın dostunuz, sırdaşınız mı yoksa sevgiliniz mi? Ben olsam dostunu seçerdim. Teşekkürler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• dostla ilelebet ne yapacam ? ama eğer sevdiğim ve aşıksam aşkımı seçerim...:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostun sn dersen de dostun kalıcak ztn ne snn ondan ne de onun senden kurtuluşunuz yok. Sevgilini seç emin ol o da bunu anlayacaktır. ( eh umarım )

0|0
    0|0
  • sanada iyi geceler..sevgilimi seçerdim tabikide...zaten benim dostum bu şekilde iki arada bi derede kalmama izin vermez beni anlar..dost dediğin öyle olur zaten...

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra sevgilim olacak kişi zaten ömürlük olsun diye düşündüğüm için hacıyı sepetlerim. adam olsaydı o da niye seçimlik durumda bırakıyor kendini

o da aynısını yapsın bana. fark etmez

0|0
    0|0
  • Hangi konuda tercih yapacaksın biraz açarsan daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir seçime zorlanamam. Sevgilimin yeri ayrıdır, arkadaşlarımın yeri ayrıdır. Birbirlerinide zaten benim anlattığım kadarıyla tanırlar.

0|0
    0|0
  • tercih yapamazdım heralde

0|0
    0|0
  • Dost her zman için kesinlikle hanginizin sevgilisi hep yanınızda oldu hiç gitmedi .? ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...