Erkek arkadaşımın ailesi onu başkasıyla evlendirirse yapabiliceği bir şeyin olmadığını söylüyor..

Ve bu gün tam doğum günüyken bu lafının üstüne onu terkettim senelerce birlikte gezip ileride bi başkasıyla evlenecek bi insan varsa karşımda benim için çabalamıycaksa işim ne benim onunla? haksızmıyım lütfen dürüstçe açıklamaları alalım..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• isabet olmuş mesaj açık ve net:"bana yüz vercek kızdan evlenicek değil eğlenilecek kız olur"4 kuşak öncesinin türkiyesinde gerekse kaçırarak evlenipte sevsemde aileme karşı çıkamam hede hödü meali "ben zara bakarım arkadaşım zar yoksa bende yokum"demektir.

Bu konu birbuçuk yıldan sonra değilde daha önceden gündeme gelseydi gidişat beklentiler baştan ortaya dökülseydi birbuçuk yılın hayal kırıklığı daha başlamadan yok edilebilirdi belki

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Büyük konuşmak istemiyorum ama ailem bana "biz sana o kızı değil, karşı komşunun kızı Şükran'ı daha uygun görüyoruz" deseler "ama ben Aysel'i seviyorum anne-baba ve onunla çok mutluyum. Sizin için benim mutluluğum önemli değil mi?" der köşeye sıkıştırırdım onları. :D Çok ısrar ederlerse yine de kabul etmezdim. :D

0|0
    0|0
    • peygamber efendimizin ana babaya of denmez diye bir sözü var. Bana bunu söyledi bende aynı şekilde peygamber efendimizin bi sözüyle cevap verdim '' güven aşılayıp yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezsin diyo efendimiz (s.a.s) eğer bi ana baba oğlunun senelerce çıktığı insanı görmezden gelicekse ben o ana babaya ana baba demem dedim bozuldu ailesine küfür etmişim...

• Yani mantıken öyle. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• ciddi düşünmediği bence çok açıkmış bu sözle belli etmiş zaten..ayrıldığın iyi olmuş çünkü bunu bile bile devam etmek zorbalık olurdu ve ilerde parçalardı sana haklısın ve doğru yoldasın :)

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmısın sonunu gördügün bir seyi kovalamaya gerek yok bosa zaman kaybı taki gönül eglendirmek istemiyorsan

0|0
    0|0
  • bence bunu yapmakta geç bıle kalmışsın :D yanı o zman onun sana bakısı farklıymıs bence ınsan sevdığı için neler yapmaz beea senınkıde şansmı mk...

0|0
    0|0
  • Bacım sen haklısın zafer senindir.

0|0
    0|0
  • Valla sonuna kadar haklısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haklısın tavrını koy

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın haklısın tabiki adam daha birey olamamış

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın. artık kendi yoluna bakarsın hiç degilse sende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...