Çok iyi bir arkadaşımdan hoşlanıyorum. Onunla aramın bozulmasını da istemiyorum. Sizce ona açılmalı mıyım?

Son 1 aydır sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Fakat ona çıkma teklif etmeye korkuyorum çünkü oun arkadaşlığı benim için çok önemli ve aramızın bozulması istemiyorum.. Benim davranışlarım değişmicek tabi ama kabul etmezse buundan sonra bana davranışı değişicek ve bende bundan korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım ? ( Benden hoşlanıyor mu emin değilim ama belirgin bi şekilde okuldaki tüm erkeklerden daha farklı davranıyo bana, daha samimi. fakat arkadaş olarak mı görüyo beni sadece bilmiyorum. )

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Çıkma teklif edip arkadaşlığını bozma, sürdür iyi arkaaşlığını, herkesden daha iyi daha ilgili davran. Bir zaman sonra ortaya çıkar onda da sana karşı bir şeyler var mı yok mu felan. Kısacası acele etmeye gelmez bu işler.

0|1
    0|0
    • Geçen bir iki haftaya kadar bende öyle düşünüyodm hayatında sadece bn varmışım gibi sürekli beraber dolaşıyoduk okulda o zamanlar hiç sorun etmiyodm fakat şu son 3 4 gündür başka erkeklerle de konuşuyo :P Tepkim fazla olabilir ama içten içe resmen sahiptendim kızı, başka birinin yanında yanında görünce tabi bişi yapmıyorum ama durduk yere çok üzülüyorm. O 1 2 dk de kendimi yiyip bitiriyorum ya.

• Böyle şeyler bir anda ortaya çıkınca diğer tarafta geri çekilme hissi de yaratabiliyor, ondan dolayı hemen söyleme dedim. Ya da ufak ufak imalı şeyler söyleyerek başla, onu düşündürtecek cinsten.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynısı bendede olmuştu sonucu benim açımdan çok fena oldu benimde kendime çok yakın gördüğüm bir kız arkadaşım vardı orta okulda beraber okumuştuk aynen seninde yazdığın gibi samimi davranışlar içerisindeydi 8.sınıfta canıma tak etti bende msn den çıkma teklif ettim "ama bizseninle kardeş gibiyiz" dedi ve "hayır" cevabını verdi o gün yıkılmıştım ve ondan sonra başka bi erkekle çıkmaya başladıgını duydum ve o erkekte tanıdığım bir arkadaşım çıkınca kızlara güvensizlik başladı o günden beri hiç bir kızla konuşmadım ve çıkmak için uğraşmadım kendimi derslerime verdim. Afedersin ama bende böyle oldu paylaşmak istedim sorunun cevabı benimki gibi olmaz ... Saygılar !

0|1
    0|0
  • içinden ne geçiyorsa git söyle çok samimi söylüyorum başımdan aynen böyle bir durum geçti geçmeyede devam ediyor sakın arkadaşlığını kaybederim diye duygularını saklama en çok üzülen sen ollursun duygularını söyle duyguların karşılıksız ise zaten sana arkadaş kalalım diyecektir hatta şimdi olduğundan daha samimi arkadaş olursunuz yok duygularınız karşılıklı ise zaten mutlu olucaksınız lütfen sana yalvarıyorum duygularını saklama benim durumuma düşme yok illa kafamın dikine gidicem diyorsan hayal edemeyeceğin acılara hazır ol

0|1
    0|0
    • İkniz de tamamen farklı şeyler söylediniz ve iyice bi aklım karıştı ya :P Gene teşekkürler. Açılmak böyle düşününce çok rahatlatıcı geliyo. Ve bakınca bnden hoşlandığını da düşünüyorum ama bi arada bi abi yada kanka gibi kelimeler çıkıyo ağzından. Snce bilerek mi söylüyodur yoksa ağzından mı öyle çıkmıştır. Ki bn bile konuşurken arada bi oluyo yani abi gibi bişi.

• git ne hissediyorsan çekinmeden bir çırpıda söyle sakın ama sakın tereddüt etme benim düştüğüm hatalara düşme

• Korkun varsa biraz daha zaman geçmesini bekle ama bu zamanı değerlendir, onu eğlendirmeye çalış eğer seninle bir yerlere gitmeyi kabul ediyorsa işin daha kolay olur, zamanla ona değer verdiğini hissettir, oda senden hoşlanıyorsa zamanla teklif bile etmeden sevgili olduğunuzu görürsün yada teklif bekler, yani zamanını onunla yalnız geçirebilmeye bak sürekli dışarı çıkıp geziyorsa seninle hoşlanıyor demektir.

0|1
    0|0
  • açıl gitsin daha yaşın genç

0|1
    0|0
Yükleniyor...