Erkekler neden başkasını bulunca çok değer verdikleri aşklarına sen daha iyilerine layıksın diyorlar?

Siz erkekler bi bakarmısınız

erkekler neden başkasını bulunca çokk değer verdikleri aşklarına sen daha iyilerine layıksın diyorlar..

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen biz erkekler çok aptal olabiliyoruz bizler kadınları elde ettiğimizi düşünüyoruz sonra daha iyisini bulduğumuzu zannedip eski sevgilimize benden iyisine layıksın diyoruz halbuki bir kadının sevdiği erkek onun için en iyisidir eğer öyle değilse bir kadın asla sevmez.

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Klasik öteleme sanatıdır diyorum. Öteye git burada oynama.

1|0
    0|0
  • Değer verdiği aşkına onu demez insan. Erkek ya da bayan fark etmez. Diyen de sevmiyodur o kadar demek ki

1|0
    0|0
  • bunu bütün erkeklerin yaptığı kanısına nerden vardın? yanımdaki kız benden daha iyiyse niye ayrılayım? gönlümde taht kurarım ona en cafcaflısından :)onu diyen erkek bi an önce ayrılayım, ayrıldığım kızı da kırmayayım, vicdan azabı duymayayım diye der.. kimisi de sadece bahane olarak kullanır. biz erkekler çok kötüymüşüz lan:))

1|0
    0|0
  • Aradaki samimiyet aşk yerini arkadaşlığa bırakıyor,üzmemek kırmamk içinde böyle bir yaklaşım sergiliyoruz

1|0
    0|0
  • Yüzüne senden daha güzeli buldum demek zor oluyor sanrıım o yüzden

1|0
    0|0
  • Nedeni çok basit..Daha iyisini bulunca eskisine incitmeden sepet havası çalınır...Çümle işte odur..

1|0
    0|0
  • siz düzgün eş seçmeyi bilmediğiniz için olabilir mi ?

1|0
    0|0
  • kımmış onlar hahaha

1|0
    0|0
  • aslında fedakarlık yapıyorlar daha güzelini bulunca pis fantaziler oluştuğu için:)

1|0
    0|0
  • şahsen bnden öyle bir cevap cıkmazdı

1|0
    0|0
  • En kolay ayrılma taktigimiz :)

1|0
    0|0
  • Kimseye böyle bir hareket yapmadım yapmam bir erkek olarak soruyu üzerime alınmadım ...

1|0
    0|0
  • Valla ben aşkımı çok seviyorduum onunla iken başka kıza bakmadığım için sorun yok ama o beni terk etti ve bana sen daha iyilerine layıksın dedi

Size neden ?

0|0
    0|0
  • baksana senın yasın kaç ? :D

0|0
    0|0
  • sevme ozurlu ınsandır belkıde..bundan dolayı olabılır..

0|0
    0|0
  • kabul edemiyorlar vazgeçiyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...