Sizce takıntılı mıyım?

Yolda giderken arabalarının plakalarının rakamlarını toplarım çıkan sonuç tek mi çift mi ona bakarım her zaman değil ama genelde yaparım sorun mu var sizce

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Matematiğin gelişiyor işte ne güzel arada kare kökünü filanda al ama hep toplayıp çıkarma :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen şimdi yoldaki kaldırım taşlarında da takıntılısındır :D

1|0
    0|0
  • bende plakalar hakkında ufak bir rastlantıyı anlatayım size bunu da yeğenim fark etmiş.

Benim amcam Almanya da yaşıyordu yıllar sonra Türkiye'ye temelli dönüş yaptı. Türkiye'ye bir klasik olan sarı mercedes ile geldi tabi onu sattı daha sonra ve renault 9 marka bir araba aldı arabanın da plakası 34 DTL 28. Bu arabayı 1980 yılında aldı. Buraya kadar her şey normal. Şimdi amcamın 1 oğlu var adı Aydın. Aydın 28 yaşında evlendi eşini adı Ayten bir kızları oldu kızının adı Aylin hepsini isimi ay ile başlıyor ve 3. harfleri amcamın plakasını oluşturuyor. Garip bir durum gel de plakalara takılma :)

DTL 28

ayDın ayTen ayLin :)))

0|0
    0|0
  • sorun yanlızsın ve oyalancak seyler arıyorsun bende plakalardan kelıme cıkarırdım :D kendıne manıta yap

0|0
    1|0
  • Sonuç ne peki ? Ne amaçla yapıyorsun bunu ?

1|0
    0|0
    • mesela bir dilek diliyorum tek çıkarsa dileğim kabul olcak çift çıkarsa olmayacak gibi

• şimdi en iyi cevap seçersem karım ne olacak :D birazcık yalvarırsan seçebilirim :D

• Seçme eksile çok da gibimde. Moralim bozuk üstüme gelme .

• büyüyümce trafik polisi olacaksın...

1|0
    0|0
    • haha :d

• beğenmedinmi... ozaman gerçekleri yazalım... evt sen 2. level bir potansiyel takıntılısın.. 4. levelde içeri tıkıyıılar bilesinn...

• can sıkıntısı bence :D başka bişeyle ilgilensen yapmazsın diye düşünüyorum ;)

0|0
    0|0
  • onlardan bizde'de var merak etme kafan yoğun olunca öyle şeyler yapman normaldir :D

0|0
    0|0
  • devam etttt!..

0|0
    0|0
  • takıntılısın kesinlikle bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olabilir ama abartı bi sorun değil bence

1|0
    0|0
  • yok bence normalsın

1|0
    0|0
  • olmaz mı hemde ne sorun:)

1|0
    0|0
  • Avarelikten o.

1|0
    0|0
  • yoo bence normalsin. her insanın bu tarz özellikleri olur.

1|0
    0|0
  • güzel güzel kendini matematikde geliştiriyorsun:)

0|0
    0|0
  • ben sadece plakalara bakıyorum . sonra anlamlar çıkarıp kahkaha atıyorum ! biliyorum DELİYİM:D

0|0
    0|0
  • yok öyle yapmamda otobüste giderken falan mutlaka dışarda gördğüm yazıları okurum okumadan duramam

0|0
    0|0
Yükleniyor...