Bayanlar böyle bir durumda siz ne yapardınız?

Ünide aynı sınıftayız ve 1 sene önce aramızdan su sızmazdı.İkimizinde iyi anıları oldu beraberken ve birgün ona sevdiğimi söyledim.Oda ilk başta ''Ben sana ve sevgine güveniyorum tamam''dedi.Ertesi gün ise sadece bir mesajla ''bizden olmaz birdaha beni hiç bir şekilde rahatsız etme'' dedi.Bende nedenini öğrenmek için yurdunun önünde bekledim onunla konuşmak için.Ama bunuda yanlış anlayıp benden iyice soğudunu söylemiş ortak arkadaşımıza.Bunun üzerine arkadaşlar aramızı yaptı ve barıştırdı.İlk günlerde 2 3 kelime ediyorduk artık o da yok.Selam sabah almaz oldu ve benimde canıma tak etti artık.Şimdiyse aynı arkadaşıma beni takmıyor diye veryansın ediyormuş.Dün rahatsızlandı ve dersden çıkmak zorunda kaldı bende dersten çıkar çıkmaz geçmiş olsun diye mesaj attım.Sağolsun nasıl olduysa cevap verdi bana ama ben tekrar ona mesaj atmadım.Ertesi gün ise bana ''Sana mesajım geldimi '' diye sordu bende ''gelmedi'' dedim.Aslında yalandan nefret ederim ve ona karşı ilk kez yalan söyledim.Ya gerçektende seviyorum ama artık o kadar canımı yaktı ve gururumu incitti ki.İki arada bir derede kaldım.Bi yardım edin bana ne yapayım.UNUT onu demeyin 7 aydan beri uğraşıyorum ama olmuyor.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence emin olamadı simdi de seni ozluyo baksana mesajını beklemiş bence ona karsı kırıldıgını belli et

0|0
    0|0
  • Bence bu iş olacak sadece kendini birazcık geri çek ciddi anlamda sana ne hissediyorsa böyle anlarsın,çok üstüne düşersen kaçar düşme bırak kendi haline zaten olursa olur çok kafana takma.Mesajım geldi mi sana olayıda bahanedir söyliyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...