Hemen başka birini bulmaya çalışır mıydınız yoksa bekler miydiniz?

Kızlar bir yardımcı olun ya ... şu an kötü bi durumdayım...

birinden ayrıldınız. hayatınızda bir daha olmıcak o kişi yani öyle bi imkan yok. ama geri birleşme söz konusu olsa hayır demicek durumdasınız..sizce hemen başka birini bulmaya çalışırmıydınız? yoksa beklermiydiniz ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bi otur oturduğun yere be ne bağımlı kişiliksiniz azıcık kendi başınıza yaşamayı öğrenin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bidaha geri birleşme imkansız diyorsun.. tabiki baskası olacak. neden bekleyesinizki_ imkansız bişeuyi.

0|0
    0|0
    • haklısınız bayan. şuan zaten tamda dediğiniz şeyi yapıyorum ben . başkasını arıyorum.

• aşk acısı çek önce yasını tut bu sağlıklı bir süreç 4 aşaması var 4. aşam sonunda yeni aşka yelken açarsın eğer bu aşk acısı sürecini geçirmezsen sağlıklı bir ilişkin olmaz

0|0
    0|0
  • sen ne istiyorsun anlamadım :S

0|0
    0|0
    • bayan sevgilinizden ayrıldınız . ama bi daha birleşme gibi şansınız yok ayrıldınız yok artık yani. ama hala sevgi var ona beslediğiniz. şimdi herşeyi silip yeni birinimi bulurdunuz ? yoksa akışına bırakıp biraz beklermiydiniz ? bekledikçe acı çekiyorum , beklemesemde şöyle bi sıkıntı var ayrılır ayrılmaz hemen birini bulmuş beni sevmiyormuş demesinden korkuyorum kafayı yedim anlıcanız.

• Beklerim öyle hemen birini bulmam.

0|0
    0|0
  • ben olsam beklerdim helede barışma imkanımız varsa

0|0
    0|0
    • yok barışma imkanımız artık ... 2 yabancıdan farkımız yok .

• o zaman ankara üniversitesi tıp fakütesini ara telfonla isim vermeden telefonlada kriz durmunda tedavi ediyorlar sana oraya gitsende tedavi ediyorlar seni dur bidakka ya ank ğni yada hacettepeydi bu merkez sadece bir yerde var ikisinden birinde yardım alman şart

• yarın psikiyatriye gitcem zaten bayan. ayrıca ankaradan taşındım yalovaya bide onun ızdırabıyla uğraşıyodum üstüne bu gelince intiharlık oldum. alışamadım buralara ben. büyük şehirden bizim mahalle kadar şehire gelince afallıyo insan.

• başka birini bulup unutmaya çalışırdm. tekrar barışssam sıkıntı yani :D

0|0
    0|0
  • O başkasını bulduysa sende bul herşey karşılıklıdır sende ona acı çektir

0|0
    0|0
    • başkası yok belkide var bilemem olaylar pek göründüğü gibi değil annesi izin vermedi felan ailevi yani. ayrıca ben ona onun yaptığını yaparsam ondan farkım kalmazki bayan ?

• ıım haklısın :S

Erkekler Ne Diyor 1

• Beklerim. En azından belli bi süre

0|0
    0|0
Yükleniyor...