Bacak kaslarının gitmesi için ne yaparım?

küçüklüğümden beri sporla iç içeyim ve hala spor yapıyorum bacak kaslarımdan çok rahatsız olmaya başladım son zamanlarda kas yapmak için aşırı bir uğraş göstermedim hatta hiçbirşey yapmadım yüzme ve basketbol antrenmanları dışında onlarda profesyonel değil sonuçta ama yinede çok fazla bacak kaslarım var kasların olduğu kısım kalın olduğu için orantısız görünüyor bende beğenmiyorum bunu yürürken koşarken falan kaslara bak diyen çok oluyo fark ediliyor yani sıktıgımda falan balon gibi şişiyor ayrı bir devlet sanki :D tamamen kassız görünsün istemiyorum fakat kızım sonuçta bu kadarını da yakıştırmıyorum normal görünmesi incelmesi için ne yapabilirim? bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim :)

Güncellemeler:
kendi fotoğrafım yok kaslarımın belli olduğu ama fotoğraftakiler gibi işte
http://i.hizliresim.com/n7r10B.jpg
http://i.hizliresim.com/b5bNdj.jpg

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sporla iç içeysen o kaslar kaybolmaz hacı benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Uygun şekilde bir fotoğraf atma şansın var mı? Bence kesinlikle kalsın.

0|0
    0|0
    • yok ama güncellemede benzerlerini eklemeye çalıştım

• Bende sporcuyumz. Çekemedikleri için önüne gelen yorum yapıyo bana sorarsan. Yağlı yağlı olmak mı istiyosun veya kürdan gibi dümdüz.. Gerçekten fotoğraflara da baktım böyle çok iyi. Kimseyi takma

• soruma tam cevap alamadım yinede teşekkür ederim

• Ben tam 8 senedir profesyonel bisikeltciyim bacak kasi tam anlamiyla yok yok dedigim adelelerim gozukmuyor var yani :D

0|0
    0|0
  • Kas iyidir

0|0
    0|0
    • kız arkadaşlarımın hiçbiri iyi demiyor çok fazla diyorlar çirkin görünüyor

• Her gun dız cek ovalleatırır

0|0
    0|0
    • anlamadım

• teşekkür ederim :D

• İşe yarar emın ol mbrn futbol oynuyorum bende olmaz bana kalın kas şlazım daha sert vurmam oiçin topa

• yağ oranını arttır kaslar belli olmaz

0|0
    0|0
    • tamamen şişko hayvan gibi olurum o zaman :D

• Offf ne tatlı

0|0
    0|0
    • ne tatlı?

• Öyle bacak olmasi tatlı pardon hastayım biraz alttan al :)

• erkek gibi nesi tatlı beğenmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...