Arkadaşlarınızdan biriyle niye çıkarsınız?

Düşünün 2 senedir arkadaşsınız sonra hadi biz çıkalım mı olur nedir insanı birdenbire aşka getiren şey ?

-boşta kalmak istememek mi ?

-koyu abazanlık mı ?

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• bi sevişseler aslında tekrardan arkadaş kalacaklar.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• rutine bağlanmıştır değişiklik olsun işte.. arada sevişir koklaşarakta agır olan abazalığı indirmektir aşağıya :)

1|0
    0|0
  • olabilir gayetde güzel olur

0|0
    0|0
  • Belki aşık olmustur? olmaz dıye bısey yok yanı

1|0
    0|0
  • Bence aşktan başka her şey olabilir. Aşk olmayacağı kesin. Aşk ilk görüşte hoşlanmayla başlar. Ha 2 senedir tavlamak için arkadaşlık etmişse aşk olabilir tabi :)

1|0
    0|0
  • Kendini bilmezlik, haytalık, sirserilik, gurursuzluk, haysiyetsizlik, dübüş gevşemişlik hali vs vs...

1|0
    0|0
  • bnce senin hakkında derin düşünüyor yani bnce fazla samimi olma derim!

1|0
    0|0
  • 2 side değil bayan. bazen eksiklliklerin olur . yemek yemek zorundasındır çünkü acıkırsın, su içmek zorundasın çünkü susamışsındır onun gibi. sevgili adayında aradığın özellikler arkadaşında bulunduğu için eğerki sevgilinde yoksa bi eksikliğin olur oda sevgidir. seni seven olsun istersin. benim düşüncem öyle . ha bazen boşta kalmayım dediğin içinde olunur abazalıktanda. orasını ayrıt etmekte sana düşer.

0|0
    0|0
  • Aşk diye bir şey yok.Abazanlık+boşta kalmamak .

1|0
    0|0
  • boşta kalmak istememek

başkalarına özenmek

1|0
    0|0
  • Bir insan arkadaşsa karşı cinsle demekki uyum olmuştur.Zamanla aklına hükmedemeyebilir ,arkadaşlık ,hayranlık zihni zorlar ve aşık olabilir yada arzulayabilir.O yüzden hep derim kız-erkek arkadaş olamaz ,kalamaz diye

0|0
    0|0
  • koyu abazalık tabi başka noolabilir ki

0|0
    0|0
  • hadi biz çıkalım, lafa bak ahahaha :)

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • sıkılmış ondan, o tür insanları da sevmiyorum ya arkadaşsındır ya sevgili, arkadaş gözüyle bakıp sonra sevgiliye dönmek abes geliyor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadasımla beraber olamam . beraber oldugum kısıyle de arkadas olamam :) herkesın kafa yapısına göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...