Çok kolay pes ediyorum biraz gaz vermenize ve fikrinize ihtiyacım var. Fitness'da olumlu sonuçlar nasıl elde edebilirim?

Ben size sorularımı yazayım aklıma takılanları, siz tecrübelilerden fikir bekliyorum. :)

1. 1 ayda 2 kilo verdim hatta 3 bile diyebiliriz. Ama hedefim daha fazla idi. Pes etmemin sebebi spora 2 haftadır gitmiyorum kayıt yenilemem gerekiyor, ama sanki hemen kilo almışım gibi hissediyorum. Bıraktıktan hemen sonra kilo alınır mı

2. 2,5 saat duruyorum. Ee bazen sıkılıyorum. Bazen diyorum vaktim boşa gidiyor 2,5 saat orda. Motivasyon sağlamak çok mu önemli?
3. Yürüme bandı, bisiklet gibi cardioları zaman olarak daha fazla yaparsam daha mı olumlu sonuç elde ederim

4. Spordan sonra ki acıkma... Cidden bunu nasıl durdurabilirim? Hatta spora basladım daha çok iştahım acıldı.
5. Fitnessla beraber sıkı bir diyet şart mı, yoksa az yemek mi şarttır

6. Acele etmeli miyim? Hemen kilo vermek gibi vs...
7. Bir de şu takılıyor aklıma. Kimisi diyor yazın spora gidilmez, kimisi diyor asıl kışın gidilir... Kimisi diyor sabah en iyi saat, kimisi diyor akşam vakti daha iyi sonuç elde edilir? Sizce

8. Bu göbek neden çok zor giden bir lanet! 30x30x30x30x30x30 tane mekik yapıyorum. Ama yok yok yok arkadaş delircem!
9. Spora gitmediğim günler yürüyüş yapmam çok yorar mı?
10. Haftada kaç gün spora gidilmelidir. 4-5 çok mu fazla

En önemlisi ise boğazını tutmazsan sadece yediğini yakarsın boşa emek diyorlar... :(

0|0
06

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...