Bacaklarımdaki çatlakları ortadan kaldırabilecek önerisi olan var mı?

Kilo almaktan, hızlı boy uzamasından bacaklarım çatladı. Çatlakları ortadan kaldırabilecek önerisi olan var mı?

Diyete başladım, doktora gittim boyum uzuyormuş bir, bir de düzenli beslenmediğim için olduğunu söyledi. Peki sizin öneriniz var mı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• tam çözüm sağlayacak bir yol olduğunu sanmıyorum ama.

0|0
    0|0
  • ne güzel yazıyosun sen öyle :))

1|0
    0|0
  • link dün soruldu galiba burayı incele, bir cevap bulacaksın eminim :)

0|0
    0|0
  • boşver.. ya bacakların olmasaydı .. :/

0|0
    0|0
  • yosun trapisi kesinlikle işe yarıyor... Kız arkadaşım göbeğine yaptırtı bu terapiyi 2 ay boyunca haftada 1 kez..Gerçekten çatlaktan eser kalmadı

0|0
    0|0
    • teşekkürlerde yosun terepisini nerde yaptıra biliim ki yada yosun alıp evdemi uyguladı arkadasın

• yosun maskesi al evde yap yada spa ada güzellik merkezlerinde uygulat

Kızlar Ne Diyor 6

• catlaklari kesinlikle tam olarak yok edemezsin kuzum. onlarla yasamayi ve onlari sevmeyi ögren.

her kadinin bir gün bu sorunlari oluyor. kacinmasiz.biyolojik bir durum doktorunun dedigi gibi.

spor yaparak bacaklarini sIkIlastirabilirsin.gül suyu sürebilirsin catlaklara derini sIkI yapacaktir ve görünüsünü hafiflestirecektir.

yagli seylerden kacin.

:) ama fazla takma. oldugun gibi güzelsin bukadarr

0|0
    0|1
  • çatlaklar için

1/2 finçan zeytin yagı

1/4fincan aleo vere jeli

6 kapak e vitamini

4 ampül a vitamini

karıştır çatlaga uygula 1 haftaya kadar sonuçlarını görürsün çatlakların kaybolmaya başlıycak çildin sıkılaşmaya başlıyca unutmadan artarsa buzdolanda buhafaza et

0|0
    0|0
  • çatalgın bi cozumu olmadıgını soluyolar. ama bence en etkılı yontem bronzlasmak. çöl topragı gibi dalga dalga gorunmuo vucut bronzlasınca :)

0|0
    0|0
  • Çatlaklar lazer tedavi hariç hiç birşeyle giderilemez. Krem vs şeylere inanma

0|0
    0|0
    • lazerle tamamen gecmiyor. kimisinde cok etkili %70 kimisinde az etkili.

• Evet canım, tamamen geçmez zaten ama en azından yarısından fazlasının görünümünü engelliyor

• Canım uzucu ama gecmiyorlar.Ancak bazı kremlerle %60 civarı azalma gorulebiliyormuş. :)

0|0
    0|0
  • benim de problemim ancak tamamen kurtulmak olanaksızmış. Sadece azaltılıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...