Sorum spor yapanlara?

Arkadaşlar 8 aydır spor yapıyorum 2 hfta sonra 9 ay olucak herneyse
Sorum şu spor hocam göbegin son kısmı çok zor gider, onun için c vitamını alman lazım dedi ve ben spora gitmeden ne yiyebilirimde ya da hap olarak ne kullanabilirim de alırım. yardımcı olur musunuz ( göbegimin tamamen gitmesini istiyorum 2 ayım kaldı )

Güncellemeler:
Arkadaşlar diyet yapıyorum :) bunu eklemeyi unutmuşum.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka :d son kısmı falan yok. Yağ oranını düşüreceksin olay bu. Aynı diyete ve spora devam. Ama diyet ne kadar uzun olursa kas kaybı o kadar az olur. Sorunun yoksa kas ile aynen devam. C vitamininin yağ yakma özelliği var mıydı acaba? o geldi aklıma. Ama sadece doğal bir takviye çok bir şey beklememek lazım.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• C vitamininin karnitin sentezinde rol oynadığına dair ifadeler var. diyetinde yeterli miktarda c vitamini içeren yiyecekler varsa ekstra bir şey kullanmana gerek olmayabilir. yeşil biber , mango, karnabahar, lahana, brokoli, muz, çilek, pırasa, vs gibi. c vitamini kaynakları.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum bilgin için :)

• Göbeğin alt kısmı hemen gitmez yerçekiminden dolayı yağlar aşağıya sarkar. oraya yönelik direnç egzersizleri ve şeker, un ve asitli içeceklerden uzak durursan zamanla tamamen gider ama sabırlı olman lazım en son orası düzelir zaten.

0|0
    0|0
  • sporu bırakma

0|0
    0|0
  • Göbeğin alt tarafını mı diyorsunuz? Karı kası egzersizi yapın

0|0
    0|0
    • Yapıyorum fakat hala var. şuanda 65 kiloydum 2 hafta önce hala veriyorum ideal kilom 59muş. 59 oldugumda gitmezse diye şüpelenmeye başladım şuanda tam olarak kaç kloyum bılmıyorum 2 hafta sonra ögrenicem.

• Hmm anladım verirsiniz kisa zamanda takmayın

• ideal kiloya ulaşmadan gitmez göbek. protein agırlıklı beslen karbonhidratı düşür iyice şekerden kesinlikle uzak dur cıkar

0|0
    0|0
    • Diyet yapıyorum ideal kiloma çok az kaldı. ama o zamanda gitmezse ne yapabilirim bilmiyorum

• kilo vermişsin. vücut sünecek haliyle biraz zaman ver toparlayacaktır

• c vit mi. ne alaka acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evde karın kası çalış derim

0|1
    0|0
  • Pilateslere katıl hiç aksatmadan karın çalış gider zaten kendini sıkma yeme konusunda fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...