Bayern münihin eksik oyuncuları robben ribery alaba barcelona maçlarında oynamış olsaydı yine barca aynı şekilde turu geçermiydi?

Bayern münihin eksik oyuncuları robben ribery alaba barcelona maçlarında oynamış olsaydı yine barca aynı şekilde turu geçermiydi?

• yine aynı şekilde turu geçerdi
    A seç
  • hayır zorlanarak geçerdi
    B seç
  • turu geçemezdi
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Gene geçemezdi. Çünkü, çok ilginç bir oyun oynama tarzları var. Oynamıyor gibiler. Bir bakıyorsunuz üç pasta gol atıyorlar. Bir şekilde kendi oyun şekillerini karşı tarafa kabul ettiriyorlar. Disiplinli oynuyorlar. Dün akşamda öyle oldu. Yetenekli oyuncularını nerede ve ne zaman kullanacağını biliyor. Messi virtüöz, Suares adam eksilten, Neymar ise kendini kaybettirip bir anda sahneye çıkan oyuncu. Robben ve Ribery ile güç kazanır ama elemeyi gücü yetmezdi.

0|0
    0|0
    • kardeş sen futboldan anlamıyorsunki ya da barca fanısın

• Sn. ayaktaolenadammm kardeş, futboldan gayet iyi anlıyorum. Barça fanı değilim. Tam tersi Real Madrid"i seviyorum. Almanya Ligi"nde Bayern Münich"i tutuyorum. Canlı olarak da derbilerini izledim. Barça, hakikaten istediği futbol oyununu kabul ettiriyor eninde sonunda.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Tur ortada olurdu
    Günlük performanslar sonucu belirlerdi

0|0
    0|0
  • Ribery + Robben = Messi/2 ;) kendinizi kandırmayın Barcelona her halükarda turu geçerdi belki biraz daha zorlanırdı ama yinede geçerdi.

0|0
    0|1
    • barca fanından ancak bu cevap beklenirdi he gülüm he geçerdi.

• @ayaktaolenadammm barça fanı değilim, aksine hiç sevmem barça futbolunuda katalan taraftarınıda. Gerçekçi bir futbol izleyicisiyim diyeyim, Futboldan anlamayan bir ergenden de bu beklenirdi :)

• Robben ve Ribery yerinede oyuncular var Munihte
    Ancak Barcelona farklı bir dünya

0|0
    0|0
    • ne alakası var kardeşim robben ribery yerine kim var bayernde dünyanın en iyi 5 oyuncusundan ikisi bu adamlar ve bu oyuncular olmamasına ragmen baern ilk maç 80 dk götürdü son 10 maç koptu iki maç ise 7-8 tane net gol kaçırdı ve üstüne tek kale oynayıp kazandı barcada neymar ve messi olmasa tam kadro bayern karşısında ne olurdu düşünsene?

• Zorlanırdı belkide Bayern geçerdi bilemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bayern ezerek kazanirdi

0|0
    0|0
  • bu takımı ancak ıkı takım yener bırı munıh bırı madrıd

0|0
    0|0
  • javi martinezde uzun süredir sakat olmasaydı ve bu üçlüde olsaydı o zaman bir tık bayern önde olurdu

0|0
    0|0
  • Gününde Robben ve Ribery'i Barca bile tutamazdı.

0|0
    0|0
  • İlk maç 3-0 olsa bile ribery ve robben olsaydı Münih dün tur atlardı

0|0
    0|0
  • Daha çok zorlanırdı orası kesin...

0|0
    0|0
  • geçemezdi

0|0
    0|0
  • rahatlıgı geçtim turu geçemezdi bile. robben ribery alaba olsa bayern münih ilk maçta turu atlardı.

0|0
    0|0
  • robben o defansı 3 kere geçip sonra golünü atardı

0|0
    0|0
  • hayır zorlanarak geçerdi

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Herturlu gecerdi boateng hata yapmasa neymar in golunde levandowski nin golun topu cizgiyi gecti verilmedi munih aslari yoktu olsaydi herturlu gecerdi malesef olmadi ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Barca turu gecemezdi

0|0
    0|0
  • geçemezdi.

0|0
    0|0
  • Geçen yıl Bayern Münih Barcelona yı yenmişti dün ki maçta eksikler olmasaydı bu şekilde olmazdı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...