Arkadaşlar fitness ayda kaç kilo verdirir?

Yağı tamamen hayatımdan çıkarıcam ekmeği falan da. Günlük 4-5 saat sporla ve her gü gidebilirim vaktim var. Yağ yakıcı falan veriyorlar mi takviye. Ayrı bir Ücret ödüyo muyuz onlara da? 1,63 boyum 95 kilom

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonlarından vermiyorlar supplement ( < ek sporcu gıdası ) fakat alabilirsiniz bcaa öneririm yağ yakımınız hızlanır zaten hergün düzenli olarak 1 saat kardio yapsanız büyük sonuçlar alırsınız 2-3 Aya

0|0
    0|0
    • En etkili yağ yakıcı hangisi peki ve ücret ne kadar

• Eskiden Hardline'nin karnitinini kullanıyordum bcaa ile yağ yakımım baya hızlanmıştı ucuz zaten öyle birşey değil 50-100 tl arası

• Bana bir mesaj atabilir misin kapalisin da? Bisey sormam lazim acil @DarkRyder

Erkekler Ne Diyor 5

• 4-6kg

0|0
    0|0
  • sıkı bir programa girmen gerek kilo oldukça fazla boyuna göre. ama yapılmıcak şey değil pes etme yeter , vucut önce su kaybeder başlarda çok kilo verirsin sonra azalır verdiğin kilo az az vermeye başlarsın ama verirsin

0|0
    0|0
  • Günlük 4-5 saat spor yapılmaz maximum 2 saat , hergün yapılmaz 2 günde bir , takviye ürünler olur tabiki , ücret yere göre değişiyor benim salonumda 60 tl alıyordum ben aylık

0|0
    0|0
  • çalışma tempona bağlı

0|0
    0|0
  • bizim salonda ayda max 12 kg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gunde 4 5 saat spor yapman imkansiz dene gor ben kas yapiyom gunde 1 saat a q oylr bir spor programi yok

0|0
    0|0
    • Kilo verme Amaçlı gidicem ben var öyle ağır programlar

• Tatlim dunya uzerinde herhangi bir spor hocasi 4 saat spor yaptirsin sana git dava ac deli para alirsi. yok oyle bir dunya

• Beş kg gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...