Squatta 3. haftam ama bir gelisme yok neden :(?

Arkadaslar squatta tam 3. haftam sadece squatta yapmiyorum yani squati dedtekleyen kalca hareketleride yapiyorum ama bir gelisme olmadi ne zaman olucak normalmi sizce olmamasi 3 haftada

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en zor sporu Fitness'tır.
    Kaslar gözle görülmeyecek kadar küçük küçük gelişir.
    Sen hemen bir şeyler olmasını bekleme. 3 ayda kendin farkedeceksin zaten gelişimi. 6. ayda da dışardan farkedileceksin.
    Saat 00:00 - 04:00 arasında uyku da ol ve yediğine içtiğine dikkat et.
    %30 antreman - %70 beslenme önemlidir.

0|0
    0|0
    • 6 ay 6 ay iyi aslinda cok uzak bir sure degil

• 5 kg ile calisiyorum ama yeterlimiki

• 5 kg seni zorlamaz bile. :) Tüysiklet bile en az 10 kiloya girer :)

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 haftada gelişme olsaydı, ben şimdi Dwayne Johnson olmuştum..

0|0
    0|0
  • foto koyda bakak :ı

0|0
    0|0
  • 3 Hafta mı

İnsanlar senelerini veriyor bu spora..
    3 haftada değişim filan olmaz, sen en iyisi bırak bu sporu.

0|0
    0|0
    • Ben oyle abartili bir farkdan bahsetmiyorum sıkilasma gibi birsey cunki 4 haftada kesin etkisi olacagini soylemislerdi

• 4. haftayı bekle o halde..
      Yine bir değişim yoksa bişeyleri yanlış yapıyor olabilirsin.

• Sıkılaştırma üzerinemi yoksa büyütme üzerinemi çalışıyorsun.. hangi gelişmeyi gözlemliyorsun?

0|0
    0|0
    • Buyutme yani nasil diyim ben suanda ideal kilomun bayagi bir altindayim kalcalarim filanda cok duz dumduz yani tahta gibiyim goren bu yuzden cok zayif oldugumu soyluyor bende squat yaparak biraz daha kasli bacak yapisi olabilicegini dusundum diger turlu yaglanarak kilo almak istemiyorum

• Kaldırabileceğin en son ağırlikların altına gir.. bir baskasindan da yardım al. en ağırda 8 tekrar yap 4 5 set seklinde.. tabi ondan önce ısınmayı da mutlaka yap.. zamaninda bende yapiyodum da popoya çok vuruyo şimdi yarım yapiyorum ön bacaga baski uyguluyorum.. he bide hareketi duzgun yapmakta onemli. umarim bilen birinden ogrenmissindir.

• İllaki olur sen devam et çalışmaya ve planlı çalışman tavsiyem tempoyu zamanla arttır ve azalt eğer kilon idealse kalçaların çok hoş olacaktır zamanla

0|0
    0|0
  • Normal bence, hiç kullanmadığın kaslarını kullanıyorsun. Gelişim o kadar kolay olmaz.

0|0
    0|0
  • her vucudun tepki süresi farklıdır. azimli ol ve devam etmek. mutlaka faydasını görürsün..

0|0
    0|0
    • İnsallah kalcada degilde bacaklarimin on kisminda kas olmaya basladi kalcalar ayni

• Hemen olmaz o isler ;)

0|0
    0|0
  • agırlık arttır ve hareketi düzgün yaptıgından emin ol.

0|0
    0|0
  • Sabır işi spor. Kolay olsa herkes yapardı

0|0
    0|0
  • yavaş oluyor demekki sende devam et kişiden kişiye değişir ama faydası mutlaka vardır :)

0|0
    0|0
  • sabır iyidr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben yapıyorum ve yaparken hissediyorsun o acıyı kaslarında şu an bile sızlıyor psikolojik herhalde :D :D Doğru yaptığından emin ol ;)

0|0
    0|0
    • Bacaklarin on kisminda kas olmaya basladi hafifden ama popo ayni duruyor yoksa bacaklarim kaslanmadan popo kismi gelismiyicekmi

• Ben salonda yapıyorum ön planda olan bu hareket değil burada işin uzmanları oluyor onlar bilirler :D

• Ben de yapıyorum ve etkisini görüyorum. Belki yanlış yapıyor olabilirsin, bir de ben wall squat yapıyorum bana daha etkili geldi.

0|0
    0|0
    • Antreman programim var oradan yapiyorum duzenli bir sekilde hareketleri videolardan takip ederek yapiyorum acaba yetersiz beslebdigim icinmi ya da ideal kilomun altinda oldugum icinmi

• Beslenmede etkiliyor olabilir. İmkanın varsa bir profesyonelle çalış, hareketlerde yanlışlık olursa istediğin sonuca ulaşamazsın hatta yanlışlıkla farklı kasları çalıştırabilirsin.

• Haklisin en yakin zamanda uzmana danismaliyim

• ben yaklasık iki senedir yapıyorum squat ayrıcada sporcuyum 1 ayda gelişme göstermesi lazım 1 hafta falan daha yap belki yanlışta yapıyor olablirsin

0|0
    0|0
    • Runtastic diye bir program var sauata yoneliksadece ordan yapiyorum hareketleri belkide yetersiz besleniyorumdur

• o programı biliyorum ama istersen özelden yaz analtablirim yapman gerekeenleri

Yükleniyor...