İnsanlar spordan sıkıldı mı artık? Bana katılan var mı diye merak ediyorum?

çok spor seven bir ülkeyiz aslında hepimiz teknik direktör hepimiz sporcuyuz ama bu sitede böyle bir durum yok spor kategorsine ilgi az mesela az önce baktım en son soru 14 saat önce sorulmuş cevaplara bakıyorum 7 kişi 10 kişi en fazla cevap vermiş bunun nedeni nedir acaba? insanlar spordan sıkıldımı artık yoksa burdaki bulunuş amaçları farklımı?

1|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Türkiye de spor demek futbol gibi birşey .. konu futbol oluncada kızların ilgisini çekmek oldukça zor ee böyle oluncada sitenin ismine uygun sekıldede katılım az oluyor..

0|0
    0|0
    • hanımları anladımda erkeklerde katılmıyor en son soru 14 saat önce sorulmuş mesela :))

• onuda artık erkeklere sor :D

• Nerdeyse hiç soru yanıtlamıyorum ki spora da bakayım

0|0
    0|0
  • biliyorsun sonuna kadar yanındayım <2,99

1|1
    0|0
  • çok severimm ama çoğu hakkında bilgim yok haliyle soracağım bişey olmuyorç sadece milli maçları ve galatasarayı takip ederim soracak bişey bulamadığımdan bakmıyorum spor bölümüne

0|0
    0|0
  • Onu bunu bırak da Mike D'Antoni'yi nasıl bilirsin?

0|0
    0|0
    • D'Antoni tam lakersin adamı bence lakersa böyle bir koç lazımdı zaten bence lakerasin koçtan çok bir istikrara ihtiyacı var kobenin de sevdiği koçlardan biridir 3 4 sene önceki bir ropartajında kobe d.antoni bolongaya geri dönerse bende gelirim demişti bence kobenin isteği doğrultusunda geldi lakersa en kötüsünde bile eksi koçtan daha başarılı olur kötü yanlarıda var mesela jeremy lin keşfedememişti mecburiyetten oynattı bayağı espri konusu olmuştu :)) renkli kişilik yani anlayacağın

• Ya bana kalırsa da Mike Brown faciasından iyidir ama ne bileyim hep Phil Jackson gelir diye umuyordum, pek tatmin olmadım hakkındaki yorumları falan da okuyunca dedim yine fos çıkacak bu da.

• phil jakson uzun kontrat istedi bu yaşta kolay kabul edilecek bir şey değil mike browndan iyi olacağı kesin zaten kobenin elinde şuan takım bence iyi olur hele 3 4 maç üst üste kazansın ozaman gör

• o kadar acil sorulacak bişe yok demekki. merak yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülkemizde spor denince akla gelen futbol oo tenis paraşüt denince aaovvv gıbı sesler cıkartıyolar bu yuzden sıkılmadılar işlerine geldıklerı sorulara cevap veriyorlar bayan:)

0|0
    0|0
  • bahsettiğin çok spor sevmek sadece fotbolla ilgili ama ,neden diğer sporlar yok spor haberlerinde ,beşiktaşlı ibrahim toraman sakatmış mr çekilmiş yırtık varmış banana ,nerede voleybol yüzme vs vs

0|0
    0|0
    • spor kanalları geneede veriyor o tarz haberler ama vardır herhalde ibrahim toromanın sakatılığyla ilgilenen birileri:))

• kızlar soruyor diyorum birde cinsellikle aşka bak

0|0
    0|0
  • Genelde bu bölüme bakmıyor insanlar ben düzenli olarak takip etmeye çalışıyorum bu bölümü.

0|0
    0|0
  • 7/24 saat spor yapıcaksın diye bi kural yok ya günde 3 saat spor yapsan yeter

0|0
    0|0
  • Bebeler ne anlar futboldan spordan

Varsa yoksa aşk meşk

0|0
    0|0
  • Evet fm ve benzeri oyunlar çıkalı hepimiz teknik direktör olduk :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...