SORUM GALATASARAY TARAFTARINA DİĞER TARAFTAR GRUPLARIDA ADAM GİBİ YORUM YAPACAKLARSA BUYURSUNLAR EFENDİM?

SORUM GALATASARAY TARAFTARINA DİĞER TARAFTAR GRUPLARIDA ADAM GİBİ YORUM YAPACAKLARSA BUYURSUNLAR EFENDİM?

arkadaşlar aklıma geldi anket yapıyım dedim kıyaslama olmaz ama sizce hangisi daha iyi? sonuçları bekliyorum merakla?

• a georgi hagi
    57% (8)83% (20)74% (28)Oy Ver
  • bwesley snaijder
    43% (6)17% (4)26% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu kıyaslama bile Hagiye hakaret olmuş

0|0
    0|0
  • Sneijder bana göre Hagi'den farklı olarak iyi bir sisitem ve iyi bir takım içinde balşarılı olabilecek bir futbolcudur ama Hagi vasat bir takımı dahi sürükleyebilecek bir futbolcudur. o yüzden kesinlikle Hagi.

0|0
    0|0
  • Bu kıyaslama Hagiye hakarettir diyorum.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçe li olarak hagi diyorum hagi olmasaydı uefa kupasını göremezdi gs sneijder i avrua maçlarında gördük sneijder Türkiye ligi topçusu

0|1
    0|0
    • neden onunda kariyerinde şampiyonlar ligi kupası var real forması var?

• Ama o sampiyonluklaro aldigi yasadigi takimin takim kalitesi var kardesim ayrica real formasi cogu kişide var hagi gs yi sirtlamisti kapasitesi ile yonlendirmeleri ile ama sneijder bencil topcu

• George hagi tabiki

1|0
    0|0
  • hagi tabi ki ki fb li olarak söylüyorum ki saygı da duyarım

0|1
    0|0
    • bizde alex e saygı duyuyoruz... keşke onuda koysaydım ankete

• inan ispanyada sevilla ile oynadığınız maçta penaltılarla turu geçince evin içinde havalara zıplamıştım.. dediğim gibi keşke yurt dışında bu başarılar diğer klüplerimiz tarafındanda tekrarlansa bizde seyredebilsek şampiyonlar liginde mesela bir Fenerbahçe Galatasaray yarı final mücadelesi kim istemezki dimi..

• haklısın o konuda iyi olur ama ne döner bıçakları çıkar ve çekilir İstanbul'da dimi ya da ne insan dayak yer her iki taraftan da türkiyenin dört bir yanında :D abi biz o seviyeye ulaşmadık henüz inan bana

yoksa süper kupada gözlerimden yaş geldiğini bilirim ben

• Fenerli olarak Hagi diyorum

0|0
    0|0
  • Hagi tabilan sneijder onun öğrencisi

0|0
    0|0
  • Dostum ikisinin yeri de emegide ayrı ben kıyaslama yapamam :-D

0|0
    0|0
  • georgi hagi

1|0