Hangi şehirde hangi takımı tutmak tehlikelidir?

Bkz:Trabzon'da Fenerbahce.. bunu soylemeye gerek yok

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. Valla burada fenerlilerden nefret ediyolar. Bu sehirde fenerli olmak zor allahtan degilim ajskdndkddb :-D :-)

0|0
    0|0
    • Hangi sehir?

• illa ki ilçelerde Trabzonu tutar ama bir ara akcaabat sebatspor süper lige çıkmıştı Trabzon Akçaabat maçı vardı o zmn Akçaabatlilar muhtemelen Akçaabati tutmuştur..

• Tabiki ;-) ben bunlari oflular icin demistim. Kim hangi ilcede yasiyosa onu tutuyo :-) ;-)

Kızlar Ne Diyor 1

• trabzonda başka takımları tutmk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• trabzonda Fenerbahçe madridte Barcelona rıver platede boca junıors olypıakosta panatınaıkos ((: garıp oldu bıraz

0|0
    0|0
    • River plate diye bir yer yok river boca ikiside boines aires takımı ayrıca boca taraftari daha iyidir river zenginlerin takimidir yunanlilarda atina takımı..

• garıp olduğunu soylemıstım ben olaya ustten baktım

• Bursa'da Beşiktaş'lıyı pek sevmezler ama ben umursamıyorum kimseyi. Kafama göre takılıyorum.

0|0
    0|0
  • Diyarbekirde diyarbakir spordan baska tutmuyor veya fener saldiriyirlarmis XD

0|0
    0|0
  • bursa da beşiktaş

0|0
    0|0
  • Ankara 19 Mayıs çevresinde Ankaragücü dışında her takımı tutmak tehlikeli.. Gecekondu affetmez

0|0
    0|0
    • Gençlerbirliği ve Bursa'da dahil mi?

• Onun taa mk :D O Ankara'da sayılmaz zaten cehennemin dibinde yer olarak

• Aynen bnde hiç sevmiyorum Osmanlıyi ama renklerden dolayi Fenerbahce'ye karşı bir sempati olmali..

• rize'de galatasaray

0|0
    0|0
  • adanada mersini tutmak zordur zikerler adamı :)

0|0
    0|0
    • Adana'da Adana takımı tutmak bile tehlikeli..

• Aynen kardo iyi bildin :) ama polis iyi önlem alıyor artık çünkü 2 sene önce kavgada biri ölmüştü. Ama mersine ne kadar önlem alsada kavga çıkıyor. Hiç sevmiyorum ama bu gibi şeyleri futbol insan hayatından degerli olamaz..

• Kesinlikle.. ama 3 büyükler tutulur..

• Her şehirde Fenerbahçeli olmak

0|0
    0|0
  • Konya'da Trabzon

0|0
    0|0
  • izmirde göztepeyi tutmak tehlikelidir :D

0|0
    0|0
  • Bursa da Beşiktaş. Karşıyaka da göztepe, yalıda Karşıyaka; ölüme götürecek kadar tehlikeli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...