Muslera yok yere harap ettiğim yıllarımı da kurtarır mı acaba?

Dün bu adam ne yaptı böyle... Her defasında gol diye ayağı kalktılar spiker inatla musleraaa diyordu :D kafayı yedik :D bu arada Galatasaraylıyım ama söz konusu memleket takımı olunca mersini tuttum dün gece :D

Muslera yok yere harap ettiğim yıllarımı da kurtarır mı acaba ?

Güncellemeler:
adamsın muslera :D
11 tane muslera gibi futbolcun olsun.. ligin ilk yarısı şampıyonlugu garantilersin

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dunyanin en iyi kalecisi.. bu performansi benide korkuttu sanki iyice kendomi gostereyimde iti bir takima gideyim der gibi.. yonetici olayim omur boyu sozlesme imzalarim.. bir musleraya bak... bir fenerin kovasina aman pardon kalecisine:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vay vay vay

0|0
    0|0
  • Aslan parcasi o.
    Bu arada memleket takimini destekledim olayini tasvip etmedim belirtmek isterim.

1|0
    0|0
    • ne yanı İstanbul takımınımı destekleseydım :D

• Tutulan takim tektir. bir gunluk bunu destekliyim bu mac icin memleket takimi destekliyim diye bisey olmamali. " bu arada Galatasaraylıyım ama söz konusu memleket takımı olunca mersini tuttum dün gece" demissin. Ona cevaben.

• evet mersinliyim. elbette kendı takımım öncelıklı olması lazım.. yoksa ne gerek var orda yaşamama. hainlik gibi. ha 4 büyüklerden galatasaray daha çok ilgimi çekiyor.

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...