Adam mı madam mı?

arkadaşlar ilk defa sosyal bir olaya parmak basıcam:D

şimdi adamız delüğanlıyız diye geçiniyoruz ya ne kadar adamız diye düşündüm erkeklik her gün eve başka hatun atmak mı onun bunun karısına kızına laf atmak mı yoksa aldatmak mı yoksa iğrenç bir şey olan evli kadınlara yazmak mı...

SİZCE DELİKANLILIK nedir?arkadaşlar

bence sevdiğine sahip çıkmak onu koruyup kollamak zor günün de yanın da olmak çevrendekilerin sana ihtiyacı olduğu zaman onların yanın da olmak ama ben bunu çaktırmadan yapmayı seviyorum enteresan bir canlıyım:D

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sırf erkek olduğu için herşeyi yapmayı kendinde hak görmesi onu "adam" yapmaz.

Adam olmak duruma göre şekil almak değil sağlam bi duruşu olmak demek. Ona karakteri oturmamış yada yok denir. Adaletli olmalı, dürüst olmalı. Sizin dediğiniz gibi önüne geleni yatağa atmaya çalışana adam denmez. İffet sadece kadınlarda değil erkeklerde de olur. Güvenilir olmalı.

Kendi kendini yetiştirir insan biraz, biraz da aileden verilmeli bu tarz şeyler. Şımartılmışsa aşırı derecede, doğru yanlış gösterilmemişse haliyle başkalarının hayatından geçerken geride enkazlar bırakacaktır.Erdem sahibi olmalı adam dediğin. "Bence..."

Herkesin konu hakkında fikirleri vardır ve bu adam dediğin şöyle olmalı böyle olmalı muhabbeti her zaman konuşulmuş çoğukezde insanları baymıştır.

0|0
    0|0
  • içi boşaltılmış bir terim

0|0
    0|0
    • şöyleki önceden asla yalan sölemeyen

sölediğinin arkasında duran

güçsüzü ezmeyen

güçlüye ezilmeyen di!'! ama artık öyle bişey kalmadı artık ona buna dalanlara denilir oldu yani asıl özünü kaybetmiş bir terimdir ... kısacası içi boşaltılmış

Erkekler Ne Diyor 1

• İşte bu yüzden siyaset var. Herkes kendine göre delikanlı...

0|0
    0|0
    • işte bende bundan bahsediyorum adamlık nedir?adam ben adamım diyor gidiyor evli kadınlarla oluyor Allah büyük konuşturmasın en son istiyeceğim şeydir.

• Ben girer alafranga wc'ye (afedersin) s*çarım, öbürü gelir erkek adam ona s*çmaz deyip alaturka wc'ye s*çar. Herkesin kendine göre doğruları vardır. Ben adamım diyorsa kendine hitap eden kitleye göre adamdır. Sana göre, bana göre değildir. Kimine göre de biz adam değilizdir.

Yükleniyor...