Sizce kilo aldırır mı?

Arkadaşlar yemem dikkat ediyorum protein ağırlıklı besleniyorum ve vg ile uğraşıyorum evde kendi halimce ve bu sabah çocukken mahallede her gün gidip yediğim eti kakaolu piknik bisküviyi getirmişler bizim mahalle bakkalına duygulandım görünce :D aldım 1 paket tarttım tartıda 40 gr çıktı 75 gr da 318 kalori bulunuyormuş yaklaşık 40 gr da ise ortalama 160-170 kalori civarı birşey çıkıyor benim her antremandan önce içtiğim şekersiz fındık aromalı kahveyi bu sabah içiyim dedim hem uykum açılsın bu bisküviyi de ona bandım aman allahım yok böyle birşey :D

paket hala dolu daha 3 tane aldım içinden hepsini bitiresim var :D Fakat içinde ne kadar şeker var yağ var bulamadım nette tek kalorisi çıkıyor :D sizce bu kilo aldırır mı yağ yakmaya çalışıyorum olmadı bu paketi bitirirsem bugün dinlenme günüm olmasına rağmen öğlen cardio yapıcam pişmaanlıktan :D

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• alırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Hazır gıdalardan uzak dur dostum.. egerki paket gıda tüketeceksen torku marka biskuviler öneririm.. çunki diger markalar şeker yerine glikoz kullanir ve bu kaloriyi de arttirir.. ama torku glikoz kullanmaz saf şeker kullanir. tabi tatli sonucta acayip kkalori barindirir.. ama yedikten 1 saat sonra cardio yapip kardiodan sonrada protein agirlikli beslenirsen hiccc bise olmaz :)

0|0
    0|0
  • hee aldırır

0|0
    0|0
  • Kilo falan yapmaz dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...