Nasil amuda kalkicam?

Beden dersinde amuda kalkmamiz gerekiyo ama nasilcyapicaz uc hafta sure var nasil calisabilirim?

Güncellemeler:
yok mu ya yardimci olacak biri

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bedeninin bu işlere yatkın olması gerekiyor. Üç hafta da düzenli çalışırsan kendini eğitebilirsin. ayaklarını çekyata uzatıp, ellerin yerde bir süre dur. Sonra yürümeye çalış. Bedenini, Ellerin ve ayaklarına kombine etmek için eğit kendini. kendine Güvenirsen başarırsın. Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Amuda kalkıp duvara ayaklarını dayamakla basla once sonra ayaklarını duvardan hafıfce cek kalca kaslarını ıyıce sık ve dengeye gelene kadar bekle bıraz dene denge noktanı bulmaya calıs bı sure sonra yaptıkca kendılıgınden duvar olmadan dengede kalabıldıgını goreceksın. Egerki duvar olmadan yapcagın zamanlarda korkuyosan mınder koy saga sola arkaya one dogru zaten ayaklarını koyarsın duserken. Ama korkmamaya calıs elınden geldıgınce cunku korktugun zaman yapamazsın. Umarım yardımcı olabılmısımdır. Sorun olursa burdan veya ozelden yaz. Elımden geldıgınce daha detaylı anlatmaya calısırım.

0|0
    0|0
  • Duvardan destek al

0|0
    0|0
  • taktiği var onun, burada nasıl anlatayım, ama çalışırken çok devrileceksin minder var dimi geniş

0|0
    0|0
  • İlk önce duvarda egzersiz yap tüm vücudu sık özellikle kalçayi iyi sık parmakları yere açik koy onlar denge mekanizmasi internettede vardir mutlaka bir kac video izle çaliştıgın yerin sert zemin olmamasina dikkat et zarar görme

0|0
    0|0
  • yartımçı olur :D
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • once oz guvenim olmasi lazim

0|0
    0|0
    • Oda var mı bilmiyorum

• cesaretini topla once duvarsa dene ya da birisi yaklarini tutsun

• sPAMsoru

0|0
    0|0
  • Amacı ne o hocanın? Elinizin üstünde yürütmeyi mi öğretecek size kondom yırtıgı hoca

0|0
    0|0
  • bilimıyom

0|0
    0|0
  • hacı o ne dir.

0|0
    0|0
  • Kafanın üstüne

0|0
    0|0
  • sizin hoca biraz sapık sanırım kikiki :)

0|0
    0|0
  • Kalça büyük mü?

0|0
    0|0
    • Evett :/

• Kucuk olsa kolaymi yani

• Şaka be, önemli olan senin bu yapma gayretindir, ne büyük kalçalı kızlar kalkıyordu okulda. Ama sen genede o kalçayı küçült

• Uygulamalı eğitim şart :D :D

0|0
    0|0
    • Ya ahahah kardesimle calisiriz biz sen taktik ver

• Psikoatmisin ya :D

• hahahaha biraz :D

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadar kısa sürede zor inan ki. hele ki kızlar için. parmaklarını geniş bir şekilde aç. yere koy. ayaklarını geriye doğru çek. ayaklarınla kendini sertçe korkmadan havaya git. dengeni sağlayabilmek için ayaklarını bük. ama fazla hızlı itme kendini sırt üstü çakılırsın

0|0
    0|0
  • duvara dogru takla atıp ayaklarını daya duvara sureklı yap

0|0
    0|0
  • Ne biçim hocalar var ya. amacı neki onun

0|0
    0|0
  • boşver uraşma

0|0
    0|0
  • yanımda olsan yardım ederdim :D