Erkek arkadaşıma sürpriz yapmak istiyorum yardımcı olun..

erkek arkadaşımla aynı okulda okuyoruz aralığın 14de cuma günü yani doğum günü var , kuutlamak istyrum yani fikirlernz nedr değşk istyrm veya ne hediye alayım nasıl vereyim sürpriz yapmak istyrumm ya mesela düşündüm snftan 10 arkadaşını seçeyim 10 zarfın içine güzel anlamlı sözler yazıp verym sırayla versnlerr sonra tam zil çalaçağı esnada sınıfına girip hediyesni veryim yani bnu düşünyrm ama si ynede deyi verinn erkeklerr nasıl kutlanmasını istrdnz

Güncellemeler:
sizce ne hediye alayım aklımda hırka var ama .s

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• aralığın 13 de benim doğum günüm :D

0|0
    0|0
    • eee söyle işte kız arkadşın sana ne yapsaydı hoşuna giderdi .

• o zaman ilk doğum güününü şimdiden ben kutlayayım mutlu yıllar nice seneler beberuhi<3

:D

• haha şımartmayın beni çok çekilmez olurum valla.D

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 arkadaşınında içinde bulunduğu bir video çekin yazacağınız şeyleri arkadaşlarınıza sizin namınıza söylesin videonun sonundada sen bişeyler söyle ve hediyesini ver...fikir bu ama içini sen dolsur istersen

0|0
    0|0
  • çok basit bence herkez yapmaya başladı böyle şeyleri.

0|0
    0|0
    • bilmiyodum. ya ben fikirlerinizi bekliyorum siz nedysnz deyin işte napayımm

• illaki süpriz yapmak zorunda değilsin ama içten olmak bile yeter süpriz olayları erkekler için çok büyük şeyler ifade etmez o kızlar için önemli biz sıcaklık ararız samimiyet ararız süpriz çokta önemli değil.

• Hergun ayni muhabbet bu soruyu soran 18393847. Kisisin sanirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...