2 defa burun ameliyatı olmuş olmama rağmen burnum inatla hep tıkalı. Otrivine mentollü olmadan yaşayamıyorum resmen. Ne yapabilirim deliricem?

2 defa burun ameliyatı olmuş olmama rağmen burnum inatla hep tıkalı. Otrivine mentollü olmadan yaşayamıyorum resmen. Ne yapabilirim deliricem?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• sinüzit var sende kronik. Ondan onunla ilgili bir trepenasyon ameliyatı ya da sinüslerin drene edilmesi gerekiyor. Sonuçta tekrar ediyor. Ama araştırma yapsan daha iyi...

0|0
    0|0
    • Mantıklı bu söylediğiniz. Sinüzit bende uzuuuun yıllardır var zaten. Bir gidip baktırayım en iyisi

• aynen öyle...

• ameliyat sonrası şişlik oluşabilir burnunda o yüzden tıkalıdır
    kontrole gittin mi doktoruna

0|0
    0|0
  • Otrivine aşktır gerisi hikaye

Düzgün bir doktara git sinüsleri kontrol ettir ilk gittiğini dinleme

0|0
    0|0
  • Deviasyonmu oldun?

0|0
    0|0
    • Evet

• Bende oldum bir sene oldu. Eskisi gibi fark yok. Bu ameliyatı olup memnun olan çevremde de duymadım genel bir sorun. Sanırım doktorlar para almak için yapıyolar bu ameliyatı

• Bilmiyorum olabilir

• Bende bir defa oldum doktorum ikinciyi olman gerek dedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burun spreylerinin alışkanlık yaptığını fazla kullanıldığında o olmadan tıkalı kalıcağını hiç bir doktor sana söylemedi mi

0|0
    0|0
    • Söyledi de dinleyen kim. Tıkalı olmadığı müddetçe kullanmıyorum zaten ama. Benimki cidden açılmıyor burun kanalların dar demişti bir doktor

• doktora git o zaman bir çözüm bulurlar alışkanlık olmuş

• Tamam teşekkür ederim bir gidip sorayım

• Bende ameliyat oldum 1 kez sorunlarım halloldu.. Grip olduğumda illadin kullandım etkisi iyiydi ama o ilaçlar bağımlılık yapiyor

0|0
    0|0
    • Bağımlısı olmuşum o zaman

• Peki doktora tekrar göründün mu estetik amaçlı mi olmuştun?

• Hayır burun tıkanıklığı yüzünden oldum

Yükleniyor...