Spor salonuna her gün gidilir mi?

Spor salonuna yeni üye oldum bir egzersiz programım var ama 1 gün arayla yapıyorum. Salona her gün gidip aynı hareketleri yapmalı mıyım, ya da her gün gidince ne tür hareketler yapmalıyım sizce? Daha çabuk fit olmak istiyorum.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bicepslerim den hasret akıyo moruk
    hergün gitme haftada 4 gün ideal.
    dinlenme ile gelişir vucudun.
    bende 1 ay ara verdim simdi aodkap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne yaptigina bagli ve ne kadar agir yaptigina bagli.. ornek: hergun 30 dakka kosan insan bunu hergun yapabilir sorun yoktur.. ama her gun agirlik antrenmani yapamazsin kaslarin dinlenmesi icin.. fitness hocana danis

1|0
    0|0
  • Haftada 4 gün idealdir senin için eğer yeni başladıktan ve 1 inci ay belli hareketleri yapman lazım bunlar program şeklindedir 2. Aydan itibaren degisecektir

1|0
    0|0
  • Gidilmez zararli

0|0
    1|0
  • Ben haftada 6 gün gidiyorum. Sen de 4 kez gitsen yeterli olur. Her gün aynı hareketleri yapıp aynı bölgeleri çalıştırma , farklı hareketler yap.
    Jen selter ın videolarını izle , onun çok güzel programı var.

0|0
    0|0
  • Daha etkili bir spor için günde 2 kere bile gidebilirsin. spor iyidir. hayattır.

1|0
    0|0
  • Popom dikleşsin diye çok squad yaparsan bacakların kalınlaşır halterci gibi olursun dikkat et..

1|0
    0|0
  • 4 gun

0|0
    1|0
  • Her gün gitme haftada 4 gün yeterli

0|0
    0|0
  • Hergün git

0|0
    0|0
  • her gün gidilmez ya

0|0
    0|0
  • En sağlıklı ümit günde bir vücudun dinlensin biraz.

0|0
    1|0
  • fiziğin ve güzelliğin az cok yerindeyse her gün git sayende pekçok erkek hergün düzenli spor yapmaya baslar ileride zaten salon sahipleri senden ücret almaz sporuda bedavaya getirirsin :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tavsiye edilen program 1 gün arayladır zaten. Acele ederek dogru bir sonuc alamazsin.

1|0
    0|0
  • Hergün gidebilirsin ama kendini cok fazla yorma. Zaten hemen fit olamasin bu isler zaman alir :)

1|0
    0|0
  • En az 1 gün ara olmalı zaten. Ben haftada 3 defa gidiyorum, yetiyor bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...