Arkadaşarlar vicut yapıcam sporcu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum?

Arkadaşlar boyum genetik olarak kısa 1.70 filan boyum var yaşım 18 dahada uzayacağını sanmıyorum ve aynı şekil genetik olarak kalçam hafif büyük ve küçüklükden beri fulbol oynadığım için baldırlarım ve bacak kaslarım çok iri duruyor üst zayıf olunca dengesiz bir görünüm oluyor spor hocamla konuşdum omuz ve kanat yapman lazım vicut dengeli ve estetik gözükmesi için diyor zaten yüzme felanda yapıyorum ve sanırım kel olucam kafada boşaldı iyice sizce vicut yapmalımıyım karizmatik görünmek açısından ne dersiniz?

Güncellemeler:
Söylemeyi unutmuşum bacaklarım yüzünden boyum uzakdan kısa görünüyor ve kot pantolonlarını rahatca giyemiyorum bu aralar parkur sporuna başladım ve bırakmayacağım sporlar arasına girdi şimdiden

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 21 yaşına kadar boy uzayabilir bulaşma o işlere imkan varsa basket oyna

0|0
    0|0
    • Haftada 4 gün yüzme 3 gün vicut çalışıyorum ayrıca hobi olarakda basket oynuyorum

• vucud çalışması kasları geliştirir ama boy uzaması vs. gelişimleri durdurur boyundan memnunsan devam et

• Vicut yapmak denilenin tam tersi boy uzatma hormonu salgılar kardeş

• Vücut geliştirme aksine büyüme hormonu salgılatarak boy uzatır, sağın solun zırvalarına bakma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...