Saçlarım erken beyazladı. çözüm arıyorum

erken yaşta saç beyazlması sorunuyaşıyorum. her ay boyatmak yerine ürün olarak ne kullanmalıyım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• System Professional diye bir marka var, düzenli kullanmak şartıyla doğal rengine döndürüyor diye biliyorum. (Kalıcı bir dönüşüm değil) İncele istersen.

1|0
    0|0
    • dediğin ürüne bakıyorum. birde biogrey diye üründe var. sanırım senin dediğin wellanın

• Doğrudur. %70'den fazla beyazın olmaması ve saçında boya olmaması gerekiyor.

• bence olduğun gibi ol... öyle beyaz saçlı kadınlar gördüm ki genç yaşta... ama öylesine bakımlıki; insanın baktıkça bakası geliyor... beyaz saçta yakışıyor bakmasını bilen kadına... hemde ayrıcalığı oluyor... hatta saçlarını beyaza boyatan bile gördüm... fazla sıkıntı etme derim... kendine yakışanı ara...

1|0
    0|0
    • insanları soruları beni bunaltıyor..birde karşı cinste olumsuz etki yapıyor sanırım

• aynen öyle... çok takmamalısın... benim gibi 20'li yaşlarda ama beyaz saçın kadınlara yakışabileceğini düşünen yüzlerce erkek vardır... içlerinde en doğrusunu bulman dileğiyle :)))

• hayat bizlerin saçlarını erken agartı,kadınlar çözümü buldu ama erkeler henüz bir çözüm bulamadı,sizler boyatıyorsunuz,değiştiriyorsunuz,bizler ne yapalım,kader,çile çekenin saçı agarır,takma kafana,

0|0
    0|0
  • bitkisel boya

0|0
    0|0
  • sana şunu söyleyeyim bunun kaçarı yok tıp henüz buna çare bulamadı . ama stres yapmazsan beyazlama eski ki kadar fazla olmuyor

0|0
    0|0
  • helile tadı acı ama.kavurup toz haline getirecekl

sin.her gün biraz yutarsan saçların ağarmazmış.

0|0
    0|0
  • boyatacaksınız sürekli

0|0
    0|0
  • kurutulmuş gelincik çiçeğini demle ve saçına sür veya bildiğin ceviz kabuşunun suyunu kullan

0|0
    0|0
  • hasta oldugum saç rengi:):):):

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı ürünler var ama buna çare olacak birşeyin olduğuna inanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • boyamaktan baska bir caren yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...