Babamın ilişkisi var, ona ne söylemeliyim?

Annem ve babam ayrıldılar fakat ayrılmadan önce babamın bir kadınla ilişkisi vardı.Bu ilişki annem ve babam ayrıldıktan sonrada sürdü ve babam bana geçen yıl ayrıldıklarını söyledi, bir daha böyle bir ilişkisi olursa önce bana haber vereceğini söyledi.

Babam benimle pek bir şey paylaşmaz ve yaklaşık 2-3 hafta önce yine o kadınla resimlerini gördüm ve söylemesini bekledim ama babam yine aynı şeyi yapıp bana hiçbir şey söylemedi.

Dün babamın iş yerine yardıma gitmiştim. Bir baktım ki o kadın da içeri girdi ve babam bir şey söylemesi gerekmiyormuş gibi selamlaştı. O anda ne yapacağımı gerçekten bilemedim neyse sonra kadın benim yanıma da geldi ve selam verdi, bende selam verdim sonra babam gelin oturalım dedi ama ben onların yanına gitmedim.

Orada çok bunalmıştım amcamın da iş yeri çok yakın hemen amcamın yanına gittim. Ona olanları anlattım ve yine aynı şeyleri, olanların babamın suçu olduğunu, babamın bu tür şeyleri paylaşacak biri olmadığı söyledi ama yine de babamla konuşacaktı.

Konuşmuş olmalı ki bu sabah babam beni aradı ve beni yanına çağırdı ben de biraz rahatsızım ona da söyledim ama yine de dinlemedi akşama doğru gel dedi.

Ben de bu durumda ne yapacağımı, gitsem bile ne konuşacağımı bilmiyorum. LÜTFEN BANA BİR FİKİR VERİN

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Benimde ailem ayrı hemen hemen ortak nedenlerden dolayı aynı konumdayız seninle tek fark benim annemde babmında 2.evliliklerini yapmış olmaları.

--Senin şu durumda yapabileceğin bir şey yok çünkü bende senin yaşlarındayken annem yeni evlenmiti ve haberim olmadı annemle yaşamama rağmen annem böyle bir şey yapınca ben babamın yanına gittim onunla yaşamaya başladım sonra babam aynısını yaptı sonuç ise tek yaşıyorum artık 3 yıldır.Olgun olucaksın sana hesap vermelerini bekleme asla çünkü düşündüğün gibi olmayacak asla.Çünkü baban annenle ayrılmadan öncede o bayanla görüşse ayrıldıktan sonrada görüşse farkeden bir şey olmayacak babanın düşünceleri duyguları değişmemiş.Sanırım sen kendini düşünüyorsun kimle yaşıyorsun şuanda onu bilmiyorum.Babanla genç bir kız gibi değil bir kadın gibi konuş açıklama yapmasını bekleme sen sor belkide o senden böyle bir şey bekliyordur.Sen bir şeyleri gördüğün halde soru sormazsan o zaman keşke diyebilirsin ilerde.Baban birgün evlenicek annene öyle o yüzden sen bunlara kendini şimdiden hazırla kimse yalnız yaşayamıyor bu dünyada.Sen kendi hayatına yön vermeye çalış kafanı bunlarla bunaltma biliyorum zor oluyor aynı dönemden bende geçtim ama insan alışıyor.

0|1
    0|0
    • Sana katılıyorum.Karakterli ve güçlüsün bu çok iyi.Bilmiyorum çok ilgimi çekti.Bende aynı şeyi yaşadım çünkü.Bi süre sonra insan herşeye alışıyor gerçektende Ama böyle olması daha iyi bizi haketmeyen insanlar neden bizim hayatımızda yer etsinlerki.

• benimle aynı dili konuşan bir insan daha kazanmak gerçekten çok güzel.Tşk ederim düşüncelerin için amorin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Annenden ayrılmış ve başka bir kadınla ilişkisi olması kadar normal bir şey yok . Olacak. bence sen bunu kabullenmediğin için saklıyor.

Bunun normal olduğuna kendini inandır derim. Git yanına normal konuşun, ne yani o kadınla beraber olma mı diyeceksin ?

Hayat onun..

0|0
    0|0
    • Bu kadın annesi varken de varmış yanlız. Tabi fiili olarak zaten ilişki bitmiş miydi, yoksa bu kadın girdi de mi araları bozuldu bilemiyoruz. Hayatında biri olmasına değil, o kadının olmasına içerliyor sanırım.

• Çok acımasızca kestirdin attın, birşey yazamadım :)

• Gerçekler can yaksa da apaçık ortaya konmalıdırki hazmadilmesi kısa sürsün.

• Babanın başka Bi kadınla birlikte olmasını istemiyormusun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu konuya karşı olduğunu bildiği için seninle bu konuları konuşmak istemiyor olabilir kendince vereceği cevabını biliyor , bence babanda ki bu ön yargıyı kırmalısın. Biz bayanlar evli, bekar ayrılmış dul bir bayan da olsak yalnız tek hayat yaşarız ama bu durum erkekler için o kadar kolay değil. Evlilik sonrası yalnız bir hayatı paylaşmak onlar için zor toparlanamıyor bir çoğu kendini dağıtıyor. Evli misin bilmiyorum ama bir gün sende evleneceksin ve o yalnız kalacak. Bunun düşüncesi genel de hep kız babalarında oluyor ön yargını kır ve babanın karşısına nötr bir halde çık , göreceksin herşey çözüme kavuşacak, insalar konuşa konuşa anlaşır canım ... ;-)

0|0
    0|0
  • babani karsina al ve konusmaya calis

iletisim kurmaya calsiin

sormak ve ogrenmek istediklerini yuzune karsi sor ve ogren

babanda kizinin artik buyudugunu kabullenir ve herseyi oldugu gibi anlatir

0|0
    0|0
Yükleniyor...