Buluşamadığımız için ayrılalım dedi.

Sevgilimle 11.11.2011 den beri birlikteyiz öncesinde arkadaştık.1 yıldır sevgiliyiz 2 yıldır tanıyoruz birbirimizi.Onu çok seviyorum.Aramızda bir çok problem oldu her seferinde ayrılmak istediğini söyledi iki üç gün konuşmadığımız oldu ama Bitmedi şükürler olsun.İkimizde lise son sınıf öğrencisiyiz ve sınava giricez inşallah ikimizde iyi bi üniv. kazanıcaz.Ben dershaneye gidiyorum meslek lisesi olduğumuz için iki gün okul üç gün staj hafta sonu dershane hafta içi etütler yani bir gün tatilim yok o gitmiyor dershaneye seneye gidicek inş. maddi durum yüzünden.aynı okuldayız ama günlerimiz uymuyor ben pzrtesi ve salı o perş. ve cuma okulda çarş. günleri staj çıkışı dershane saatime kadar 2 saate yakın birlikteyiz dün akşamda aynı şekilde birlikteydik geçen hafta cumartesi yıldönümümüzdü ve ben derhsneden kaçtım onunla buluştum yani bi şekilde onun yanına gitmek için elimden geleni yapıorum ailem biraz sıkı bu yaşta sevgiliye karşı ama ben onu çok seviyorum.onunla buluşmak yanında olmak içi elimden geleni yapıyorum haftada bazen 1 bazen 2 gün buluşuyoruz bazen 1 saat bazen yarım saat bazende 2 yada 3 saat birlikte olduğumuz oluyor yetiyormu hayır hergün her an yanımda olsa bile yetmiyor o da bu durumdan rahatsız anladığım kadarıyla ve dün akşam buluşamıyoruz mine yetmiyor dedi sevgilimmisin arkadaşım mısın belli değil böyle gidicekse ayrılalım dedi aramızda o kadar sorun oldu ayrılmadık bitmedi şimdi mi ayrılıcak belki sinirden belki ciddiydi tak etti belki çünkü bazen banada oluyor deliricek gibi oluyorum elimden geldiğince buluşmaya çalışıyorum ne yapmalıyım ben kendimi anlatabildi m mi bilmiyorum ama teşekkür ediyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili dediğin anlayışlı olur , bi , iki göremedi diye ayrılıcaksa askerde senin yerine bir er bulur onla sevgili olur. Kafana takma ki zaten sevgili boyunda bi aşk değilmiş sizinki fikizi bir aşkmış. Askerde olan kişiler ne yapsın?yada İşi gereği sevdiğinden uzak kalanlar?

0|0
    0|0
    • bi arkadaşa verdiğim cevabı sana da söyliyim biz 3 aylık yaz tatilinde yalnızca 3 kere görüşebildik hep yanında olmamı istiyor bazen tak ettiğini ve beni kaçırmak istediğini söylüyor kafam karıştı anlayamıyorum

• o zaman sabır ... aryılacağı varsa ayıp eder , ama sitemden dediysede sende durumu izah et buluşamamanın iyice anlasın.

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• en doğrusunu söylemiş.

0|0
    1|0
  • Ben Tam OKumadım Az Çok Tahmin Edebiliyorum Önemli Olan İleriye Yönük Düşüncelerin Önün'de Daha Çok Uzun Yıllar Bir SÜre SOnra Unutup Gidiceğin Bi OLay Bu Bir İnsanın İdealleri Olmalı Gençsin Hayatını Yaşa Lise,Universite Daha Neler Gelicek Ne Zorlukları Aşıcaksın Sen En Ufağın'da Takılı Kalıyosan Vay Haline.. :)

1|0
    0|0
  • aynı sorun bızde de var sı yınee haftada bır gorusuyosunuz ben sadece bır kere gordum kı arkadasımıı ama cok sevıyoruz bırbırımızı hep kavaga edıyoruzz bırbırımızee cok kızıyoruz ama hep ayrılır gıbı oluyorr fazla gecmıyor ya bne donuyorum yada o yıne bereaber oluyoruzz bılmıyorumm bence gorusmek cok onemlı degılll bencee telefon dıye bır sey varr sorun yaratmyın derımm ..:)

0|0
    0|0
  • Zamanlarınız uyuşmuyor.. o yüzden ama çocuk mantıklı düşünse bu kararı almazdı

sevgilisiniz ama her gün buluşacaksınız diye bir kaide yok herkesin yapması gereken işleri var o boşsa sen değilsin .. eğer bir ilişki içine girceksen kesinlikle aklı başında insanları seçeceksin

anlayışlı olmalı

0|0
    0|0
    • Başka bi ilişki istemiyorum onu istiyorum ne yapmalıyım bi erkek olarak bu durumda olsaydınız sevgilinizden ne beklerdiniz ben böyle yapmam diye başlamayın yapsaydınız eğer ?

• Ben o sizin bildiğiniz kızlardan değilim falan :) bilmiyorum bakıcaz artık zaman

• offf be kardeşim ben o anlamda söylemedim zaten neyse iyi günler...

• bu yaşta bu kadar takma bunları üniversiteyi kazanmaya bak bence

0|0
    0|0
    • meslek lisesiyim tabi olmaz diye bişey yok ama ilk sene kazanamam gibi geliyor konularda çok eksiğim var sevgilimde üniversiteyi kazanmak iyi bi yerlere gelmek istiyor yani o etkilemiyor sağol

• minealper. mine-------------------------------------alper.

0|0
    0|0
  • saati belirtseydin:)

0|0
    0|0
  • bence siz 12.12.2012 de barışırsınız :)

0|0
    0|0
    • :) Sağol ya çok yardımcı oldun bunu söyleyen ilk kişi değilsin ama tesadüftü o gün çok güzeldi :)

• Cidden bizim aşkımızda tesadüf çok başı güzeldi sonuda güzel olsun istiyorum bu yüzden

• inşallah olur.

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sevmiyo ya da kafasının karıştıran kişiler var. eğer sevmiyosada zorma bırak yol alsın eğer severse geri döner

0|0
    0|0
    • zaten iki üç kere geldi ayrıldık bitti dedi iki gün sonra sen hala benim sevgilimsin bitti demekle olmuyor dedi bende kafasını karıştıran kişilerin olduğunu tahmin ediyorum aslında ve biliyorumda kim olduğunu

• Bir sen var senin içinde oooof ,hem bıçak hem yara sensin

Adamın derdi yol almakmıs.

0|0
    0|0
  • evet yeternce açık anlattın ama sevgilin seni azda olsa görmektense hiç görmemeyi tercih etmş.

0|0
    0|0
  • Adam zaten önce de ayrılmak istemiş.Takma boşver.Görüşemeyince zaten sevgiliyiz diyemiyorsun ki.

0|0
    0|0
    • ayrılmak istedi ama her seferinde geldi o da seviyor açık belli yaşamak lazım cevabın önerin için teşekkürler her görüşemediğimizde ayrılmak bırakmak mı gerekiyor biz 3 aylık yaz tatilinde sadece 3 kere görüştük şimdi niye böyle yaptığını anlamadım bana hep yanımda olmanı istiyorum diyo hatta bazen canıma tak ediyor seni kaçırmak istiyorum diyor

Yükleniyor...