Hayatınızın en zor dönemi ne zamandı? Nasıl atlattınız?

Arkadaşlar genelde herkesin zor dönemleri olmuştur. Bu dönemler neydi nasıl atlattınız?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim'den yardım istedim

çok şükür her seferinde bana yardım ettiğini düşünüyorum

özellikle zor dönemi olmadı,bakış açısını değiştirmek işlerimi kolaylaştırıyor genelde:)

1|1
    0|0
    • Çok haklısın.

• :)

bu yöntem sizde de işe yarar inşaAllah

dert etmeyin,dua edin

bize düşen dua etmek değil midir zaten güzel kardeşim:)

gereksiz yere kendi üzerinize yük bindirmeyin

iyi sabahlar

bundan sonra daha güzel bir hayatınız olması dileğiyle...

• teşekkür ederim:)

bu da benden size;

link

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim en zor dönemim bundan 2 sene önce üniversiye 2. sınıfta anfi diye tabir edilen 2 bin kişilik bir salonda 1. sınıflara seminer vermemdi. Ben çekingen ve çok heycanlı bir yapıya sahip olduğum için bunun telaşı beni 1 ay öncesinden sarmıştı seminere 1-2 hafta kala geceleri uyuyamaz oldum hayatım'ın en zor dönemiydi benim için ecaneden pasiflora aldım az çok faydası oldu son gün geldi çattı artık iyi ya da kötü ne olcaksa olsun bitsin diye düşünüyordum sahnede çok heycanlandım ama benim için iyi geçmişti 70 almıstım o anlatımımdan üstümden nasıl bir yük kalktı anlatamam o seminer bittikten sonra dünyalar benim olmustu.

0|0
    0|0
  • 6 ay işsiz kaldığım zaman

0|0
    0|0
  • vietnam savasi, korfez savasi, meksikadaki uyusturucu kartellerine karsi savas falan baya zorlamisti beni. sukur cizik yok

0|0
    0|0
  • geçen sene bu zamanlardı..

bi tercih yapmam gerekiyodu ve bu kız arkadasımın hayatına mal olabilirdi..er yada geç olucaktı kararlıydım ..bi nevi kumar oynadım.. kaçınılmaz sondan kaçarak yasanmaz

0|0
    0|0
  • şuan yaşıyorum aşık olduğum kız beni terk etti aynı yurtta kalıyoruz sabah kahvaltısında görüyorum akşam yemeğinde görüyorum okulda görüyorum onu gördüğümde içimden bir parça kopuyor allahıma dua ediyorum geçicek diyorum işte

0|0
    0|0
  • 1 yıl onceydı..elımdekı hersey gıttı..bır anda..( okuynca sırf kız arkadas sohbetı dıye dusunme)

yana yana kor oldum sımdıde köz...ole bıttı gıttı

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun..

• İnsanlar acılarla olgunlaşıyor malesef..

• ve tecrube kazanıyor..

hayat dedıgınde boyle bı yol...oylede boylede yurumesı ogrenıyosun

• sağlık açısından geçirdiğimiz zor zamanlar. allaha şükür geçti o dönemler

0|0
    0|0
  • şu an zor dönemden geçiyorum ve bu zor dönem en az 2 sene daha sürecek galiba..

0|0
    0|0
  • bebeğim 6 aylıkken eşimden ayrılma kararı aldım ve 1,5 sene sürdü ve o sürede kızımı göremedim

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun.. Allah yardımcın olsun yaa çok zor.. :/

• çok zor elbet ama güçlü olmak zorundaydım çok acılar çektim ama geldi geçti işte

• atlatınca söylerim :D

0|0
    0|0
  • bu zamanlarım henüz atlatamadım :(

0|0
    0|0

• şu an sanırım en zor dönemimdeyim sanırım...

metanetli ve kararlı olmam gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• atlayma olmuyor o dönemin üzerindeki etkileri azalıyor sadece. Sana yol su elektrik olarak geri dönen olumsuzluklarda oluyor. Çok oldu öyle dönemlerim kendi içimdeki güce güvendim onu hatırladım.

1|0
    0|0
  • bu hayatta iyi gün, kötü gün yaşamaya geldik.kimimiz hayata küstük,kimimiz inadına direndik ayakta kaldık.hayat herkes için farklı yön buluyor.bilirmisinizki birinin kaderi diğerininkini etkilermiş.bu döngüde bu şekilde devam ediyor.evet zor günler benimde oldu.ölümle yaşam arasındaki çizgide kaldım. kadere inat ayaktayım.yaşıyorum.bu gibi durumlarda soğukkanlı olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • 3 yıl önce oldu. Zamanla atlatılıyo zaten her şey.

0|0
    0|0
  • Benim hayatım hep atraksiyonlu geçiyor zaten. Üni ye hazırlık lise dönemi biraz sıkıntılı geçti. Alnımızın akıyla atlattık çok şükür :)))

0|0
    0|0
  • BABAMIN KANSER oldugunu ogrendıgım donemler cok zordu...atlatamadım hala..

0|0
    0|0
  • Lisedeydi.Ağlaya ağlaya atlattım.

0|0
    0|0
  • babam ölmüşdü sokakda kalmışdık..atlattık tabi..ama zordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...